EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #3

Posted: 11 years ago
Dobrodosli u treci topik  EX YU druzine..
Cestitam vam svima 5. popunjenu temu i ispisanih neverovatnih 750 strana..👏 👏 👏
Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni


Dobrodosli u treci topik  EX YU druzine..
Cestitam vam svima 5. popunjenu temu i ispisanih neverovatnih 750 strana..👏 👏 👏
Zar smo vec toliko stranica napisali???😲 E jesmo vrijedni!!😆😆😆
Posted: 11 years ago
🐷 Jest krenio da kaze Sh za tender,ali kad je bio siguran da ce Sh ostaviti An,pa u zahvalnost Sh htio mu je priznati svoju svinjariju!! 🤢 A kad  ga je An otkrila,pa sutnila,e tad je dobio ponovno amneziju za tender,podvio svoj krmeci rep i otiso!! 😡 Taj priznaje stvari one koje idu samo njemu u korist!! 🤢
Posted: 11 years ago
Ne znam da li ste znale da je nasem Shivu, odnosno glumcu Sidu uskoro rodjendan ..
Zapravo, tacno 12.12.2012.  Tacno deset dana pre smaka sveta..😆, pa eto, mozemo sve da mu "iscestitamo" rodjendan i da mirne cekamo sudnji dan...🤣 🤣🤣 Edited by Daltoni - 11 years ago
Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni


Ne znam da li ste znale da je nasem Shivu, odnosno glumcu Sidu uskoro rodjendan ..
Zapravo, tacno 12.12.2012.  Tacno deset dana pre smaka sveta..😆, pa eto, mozemo sve da mu "iscestitamo" rodjendan i da mirne cekamo sudnji dan...🤣 🤣🤣
Ha,ha a sta ako mi iscetitamo njemu,a sudnji dan se nedesi ❓ROFL Kuku...nesmijem ni mislit na to...😲 ROFL
Posted: 11 years ago
Originally posted by kop93


Ha,ha a sta ako mi iscetitamo njemu,a sudnji dan se nedesi ❓🤣 Kuku...nesmijem ni mislit na to...😲 🤣

Ovako ili onako ce ti biti sudnji kada te muz dohvati posle 😆

PS Pogledaj prosli topic..str 141
Edited by Daltoni - 11 years ago
Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni



Ovako ili onako ce ti biti sudnji kada te muz dohvati posle 😆

PS Pogledaj prosli topic..str 141
ROFLROFL Zato mi je najbolje da se "drzim" svog Sh,sta je sigurno,sigurno je!!ROFL        PS napisala sam ti odgovor na topicu 142
Posted: 11 years ago
Caos drage forumasice! Nemam bas neku inspiraciju na dosadasnje epizode da kometarisem, sve ide onako kako smo i ocekivali,PT smara za medalju,mada su po mom misljenju mogli i neku bolju glumicu naci,sprema se rasplet 🐷 pi**arije pa ce valjda konacno i to dugo ocekivano vencanje.Htedoh da pitam da li je neko osim mene danas primetio da Mahi izgleda kao da je lumpovao do zore pre snimanja ove epizode?Podocnjaci do poda ni sminka ne pokriva 😆 
P.S. Reklama sa Sasankom je urnebesna 🤣
Posted: 11 years ago
Originally posted by Drya


Caos drage forumasice! Nemam bas neku inspiraciju na dosadasnje epizode da kometarisem, sve ide onako kako smo i ocekivali,PT smara za medalju,mada su po mom misljenju mogli i neku bolju glumicu naci,sprema se rasplet 🐷 pi**arije pa ce valjda konacno i to dugo ocekivano vencanje.Htedoh da pitam da li je neko osim mene danas primetio da Mahi izgleda kao da je lumpovao do zore pre snimanja ove epizode?Podocnjaci do poda ni sminka ne pokriva 😆 
P.S. Reklama sa Sasankom je urnebesna 🤣
Mozda Mahi radi i trecu smjenu??😃😆😆
Posted: 11 years ago
Originally posted by kop93


Mozda Mahi radi i trecu smjenu??😃😆😆

Jeste, posebno se videlo kada je bio namrsten i zabrinut zbog PK i An odnosa.

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

22 Participants 1152 Replies 87602Views

Topic started by Daltoni

Last replied by kabakaba4

loader
loader
up-open TOP