EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #3 - Page 3

Posted: 11 years ago
Sta bi, opet novi thread? ðŸ˜†
Posted: 11 years ago
Originally posted by lady_L


Sta bi, opet novi thread? ðŸ˜†


E, gde si? Bas sam se tebe setila nedavno. 
Vidis koliko puno pricamo a postujemo pravila foruma, pa posle svakih 150 stranica, evo nas na novome.
Jesi li se dala na ozbiljno studiranje, pa te nema ovde?
Posted: 11 years ago
Originally posted by kabakaba4




E, gde si? Bas sam se tebe setila nedavno. 
Vidis koliko puno pricamo a postujemo pravila foruma, pa posle svakih 150 stranica, evo nas na novome.
Jesi li se dala na ozbiljno studiranje, pa te nema ovde?


Drago mi je da si me se setila.
Studiram menadzment, zato me ponekad dugo nema. :-)
Kako si ti, ima li sta novo? Jel vam se svidja nova serija
sasural simar ka?
Posted: 11 years ago
Originally posted by lady_L




Drago mi je da si me se setila.
Studiram menadzment, zato me ponekad dugo nema. :-)
Kako si ti, ima li sta novo? Jel vam se svidja nova serija
sasural simar ka?

Ja ne gledam tu seriju. Ne smem , jer znam da se zalepim, pa onda zanemarujem druge stvari.😊
Jeli to ona serija gde igra mladja Anandi?
Posted: 11 years ago
Originally posted by kop93


https://www.indiaforums.com/forum/topic/3292367     Dal evo ti procitaj sto neki smatraju na IF da bi se moglo desiti u seriji "Kako da nazovem ovu ljubav".😲😭😭 Ima logike,nazalost!!😭Kad se sjetim da Khusi pokusaje u zadnje dvije epizode biti kao Arnav,nekada. Gruba i da dokaze svoje sposobnosti,mada kod nje to zasad ide na nespretan nacin.Ovo ako se desi sto smatraju na IF ,ima da se isplacem ko kisna godina!!😔😭 Unistit ce onakvu seriju sa ljubavnom magijom.Gledala sam od prve epizode seriju,titlovanu na nasem jeziku,jednostavno me je ocarala  a sad ce da me razocara!! Jedina nada su mi Fanovi koji protestiraju,da se napravi promjena producenta i radnje,i naravno vrati Arnav!!😊    PS: Izvinjavam se ostalim,sto mijesam drugu seriju s BV!!!😊


😭 😭 E to bi bilo bas steta..😭 😭 😭
Posted: 11 years ago
Originally posted by lady_L




Drago mi je da si me se setila.
Studiram menadzment, zato me ponekad dugo nema. :-)
Kako si ti, ima li sta novo? Jel vam se svidja nova serija
sasural simar ka?

Cao Lady, nema te nema, pa se pojavis kad otvorimo novi topic..zasto? 😆 😆😆
Sto se te nove serije tice, nikako da je nahvatam.Da ne znas mozda u kojim terminima se emituje na pinku? Verovatno gledas preko satelita tamo u dijaspori?
Posted: 11 years ago
Posle male neveste na Pink BH emituju sasural simar ka, negde oko 5. Bilo je i na Pink Plus medjutim su je nekim cudom izbacili iz programa.
@Dalt draga, tako ti je to, kad umesto da blejis u lepog glumca blejis u knjige 😆

Posted: 11 years ago
Originally posted by lady_L


Posle male neveste na Pink BH emituju sasural simar ka, negde oko 5. Bilo je i na Pink Plus medjutim su je nekim cudom izbacili iz programa.
@Dalt draga, tako ti je to, kad umesto da blejis u lepog glumca blejis u knjige 😆


Mi ovde nemamo te kanale..a na nasem pinku je nesto nisam nasla..
😆 Bolje da gledas u knjige,to ce da ti nesto koristi u zivotu,a ne ko ja u glumca, a nemam nista od toga..😆 PS Ja sam ove godine upisala doktorske studije iz "Marketing menadzmenta", tako da dodjemo nesto ko koleginice..😉😆samo sto ja vec odavno radim i sama se izdrzavam...ti si jos mnogo mlada, imas vremena za sve, uzivaj u tim godinama,jer veoma brzo prolete,veruj mi..
Posted: 11 years ago
Izasao je novi promo na sajtu Colors TV, ali ja ne mogu da ga otvorim.Da li neka od vas moze? 

http://colors.in.com/in/videos/balika-vadhu-kacchi-umar-ke-pakke-rishte/shiv-anandi-vivah-balika-vadhu-23167.html

Ako pogledate komentare ispod videa( koji inace nisam u mogucnosti da otvorim) ,videcete da ljudi komentarisu kako su culi da se BV zavrsava nakon svadbe..😭 Od kud sada to????
Edited by Daltoni - 11 years ago
Posted: 11 years ago
 Da li ce stvarno zavrsiti seriju ?? Da li je to razlog sto su sada ubacili mucku? Mozda ce sve na brzinu pokazati..An i Sh sa njihovom decicom srecne u svakom pogledu, Jag samog kako se opija ili u zatvoru, Go samu sa detetom kako pati za Jag, Singove i Shekarove kako se igraju sa unucima..
Sve bi to bilo lepo, ali to bi takodje i znacilo kraj naseg druzenja..samo zato mi se to ne dopada..😭

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

22 Participants 1152 Replies 87728Views

Topic started by Daltoni

Last replied by kabakaba4

loader
loader
up-open TOP