EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #3 - Page 4

Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni


 Da li ce stvarno zavrsiti seriju ?? Da li je to razlog sto su sada ubacili mucku? Mozda ce sve na brzinu pokazati..An i Sh sa njihovom decicom srecne u svakom pogledu, Jag samog kako se opija ili u zatvoru, Go samu sa detetom kako pati za Jag, Singove i Shekarove kako se igraju sa unucima..
Sve bi to bilo lepo, ali to bi takodje i znacilo kraj naseg druzenja..samo zato mi se to ne dopada..😭
Neee 😲!!! Pa sta je ovo?? Kad je najbolje u seriji oni prekidaju,kraj!!😡 Jos da izgubimo ovo druzenje na forumu.😕Cry Ako se to desi,trazimo drugu zajednicku seriju i zajednicki forum!! Slazete li se??? 😊
Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni



Mi ovde nemamo te kanale..a na nasem pinku je nesto nisam nasla..
😆 Bolje da gledas u knjige,to ce da ti nesto koristi u zivotu,a ne ko ja u glumca, a nemam nista od toga..😆 PS Ja sam ove godine upisala doktorske studije iz "Marketing menadzmenta", tako da dodjemo nesto ko koleginice..😉😆samo sto ja vec odavno radim i sama se izdrzavam...ti si jos mnogo mlada, imas vremena za sve, uzivaj u tim godinama,jer veoma brzo prolete,veruj mi..


Hvala ti na lepim recima koleginice 😃 Al ima se vremena i za glumca 😛
Prem iz te nove serije mi je toliko sladak, da sam totalno zaboravila ko je bese Shiv 😆😆
Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni


Izasao je novi promo na sajtu Colors TV, ali ja ne mogu da ga otvorim.Da li neka od vas moze? 

http://colors.in.com/in/videos/balika-vadhu-kacchi-umar-ke-pakke-rishte/shiv-anandi-vivah-balika-vadhu-23167.html

Ako pogledate komentare ispod videa( koji inace nisam u mogucnosti da otvorim) ,videcete da ljudi komentarisu kako su culi da se BV zavrsava nakon svadbe..😭 Od kud sada to????


To uopste nije novost. Neko je odavno to spomenuo i bilo je objasnjenje da taj 30 nov, kad je svadba, NE ZNACI da je kraj serije. Objasnili su nesto,( ne znam sta 😆 ) sto ta osoba mije razumela.
E sada se ponovo to objavljuje iz nekog razloga.
MI NE MOZEMO da vidimo to zbog naseg geografskog polozaja.
Posted: 11 years ago


Ovakvu uzbunu obicno podignu NOVI i njih grde sto to rade.

Evo sta pise neko ko je ovde Goldie...

I think these are just rumours... I'm sure when the time comes when the creatives of this show decide to hang their boots as far as BV is concerned, they will announce it a few months in advance. It's the channel's number 1 TRP gainer - they won't let it go without a) a damn good sendoff, and b) a REALLY worthy replacement show. 
Posted: 11 years ago
Ma procice i nova godina, ali nasa mala nevesta nikako 😆
Posted: 11 years ago
Originally posted by kop93


Neee 😲!!! Pa sta je ovo?? Kad je najbolje u seriji oni prekidaju,kraj!!😡 Jos da izgubimo ovo druzenje na forumu.😕😭 Ako se to desi,trazimo drugu zajednicku seriju i zajednicki forum!! Slazete li se??? 😊

Eto , Ka, kaze da to nije kraj, ali kada ipak jednom dodje, naci cemo neku drugu indijsku seriju koju cemo da komentarisemo svi zajedno, ne brini..😃
Posted: 11 years ago
Originally posted by lady_L




Hvala ti na lepim recima koleginice 😃 Al ima se vremena i za glumca 😛
Prem iz te nove serije mi je toliko sladak, da sam totalno zaboravila ko je bese Shiv 😆😆

Ko ti je taj Prem, daj neki link, da i ja ovako matora malo naparim oci..😉
Posted: 11 years ago
PT sve otrovnija i otrovnija!!🤢 Sh mi se danas bas svidio kako je branio svoju An!!👏 On je muz kakvog An zasluzuje,koji ce joj dati rame za utjehu,stati ispred nje da je odbrani i dati joj srce na dlanu!! PT izvukla svoj zadnji adut da ce i ona ici Sh stopama sto se tice braka,tj.za razvedenog udati.Neznam samo zasto su svi iznenadeni??😕 Mislim da ce PT kapitulirati kad Sh upadne u nevolju zbog svinje,pa ga An spasi!!!  
Posted: 11 years ago
Sasural Simar ka kod nas sad ide na Pink 2 ,tacno vreme ne znam ,al recimo izmedju 13-15 h,znam kad prebacujem kanale ponekad uhvatim,pokusavala sam par puta da gledam,al ne znam nesto mi ne drzi paznju.
Posted: 11 years ago
Originally posted by Drya


Sasural Simar ka kod nas sad ide na Pink 2 ,tacno vreme ne znam ,al recimo izmedju 13-15 h,znam kad prebacujem kanale ponekad uhvatim,pokusavala sam par puta da gledam,al ne znam nesto mi ne drzi paznju.

Hvala...pogledacu ako Pink 2 ima teletekst, da vidim tacno vreme..O cemu se radi?

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

22 Participants 1152 Replies 87603Views

Topic started by Daltoni

Last replied by kabakaba4

loader
loader
up-open TOP