EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #3 - Page 5

Created

Last reply

Replies

1152

Views

87793

Users

22

Likes

3272

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: kop93

PT sve otrovnija i otrovnija!!🀒 Sh mi se danas bas svidio kako je branio svoju An!!πŸ‘ On je muz kakvog An zasluzuje,koji ce joj dati rame za utjehu,stati ispred nje da je odbrani i dati joj srce na dlanu!! PT izvukla svoj zadnji adut da ce i ona ici Sh stopama sto se tice braka,tj.za razvedenog udati.Neznam samo zasto su svi iznenadeni??πŸ˜• Mislim da ce PT kapitulirati kad Sh upadne u nevolju zbog svinje,pa ga An spasi!!!  


Eto joj Jagdish..bice tako divan par, bas kao i sto smo predvidele πŸ‘ SAMO NAPRED PK, imamo pravu svinju, ovaj ,coveka za tebe !!! πŸ˜†
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: lady_L

Ma procice i nova godina, ali nasa mala nevesta nikako πŸ˜†


Vala bas...ko da nema kraja...gledacemo mi i An praunuke kako rastu πŸ˜†
Godina-prodje


Godina prode, mala nevesta nikad

Urbanizacija i modernizovanje domaceg bestselera Godina prode, dan nikad, koji Ε‘aljivo opisuje odredenu radnju kao veoma dugacku bez kraja.

Poznato je da indijska sapunica ima preko hiljadu epizoda i da se prikazuje u njihovoj zemlji vec godinama, bez prestanka.

Nadamo se da ce Andelina doci da usvoji Anandi, te da ce tu da bude kraj.


Edited by Daltoni - 11 years ago
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Daltoni


Eto joj Jagdish..bice tako divan par, bas kao i sto smo predvidele πŸ‘ SAMO NAPRED PK, imamo pravu svinju, ovaj ,coveka za tebe !!! πŸ˜†

ClapClapClapπŸ˜†πŸ˜† Pravo ti rece:imamo pravu svinju za nju,a ja cu dodati za krmacu!!🀣 Ih nece im nikad biti dosadno!!Oboje vole zapovijedat,pametovat,optuzivat druge...materijala koliko hoces za buran zivot πŸ˜ƒ a jos baba kad doda "zacina",ima "tornado" da trese haveli!!😲🀣 
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago


 AnSh su danas bili slatki kada su razgovarali kroz zavesu. Ona je htela da kaze da i njoj pada tesko, a on je tako zanosno gledao za njom kako odlazi.

Mahi je bas takav kako su ga opisivali, da ce da ih poveze i razume.

Onda dolazi jako cudna scena sa PT. Svi stariji sede, ona stoji i drzi predavanje, skoro da cici kao Gori, a oni zabezeknuti, ni rec da progovore.Onda se dedica okurazio da vikne, ali nije vredelo, pa tada  svi ustaju osim strine i njenog sina, koji su mozda smatrali da ne treba da se mesaju.
Ira je bila sva uplasena πŸ˜², kao da se plasila cerke.

Ah kako je Sh branio svoju dragu.😊 Nesto imam utisak kao da An nece moci nju da osvoji??

Kazu da je bundeva rekla da ce i ona da se uda za razvedenog, a mi vec znamo jednogπŸ˜† To bi tek bio zaplet!

dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
taman sam htjela da dizem uzbunu a vi vec na ohoho straniπŸ˜† mene ste ostavile😭 pa zar ne brojimo do neke148😲
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: kop93

Da bi izvuko oprost i prihvatanje od svih i ispao heroj,ili iz osjecaja prave krivice i kajanja,na to sam mislila!!😊

To je J🐷 strano i daleko.,samo licni inetres, a za to ima jedino osjecaj.J🐷 dusa je prazna i ostat ce, ali on zeli da napuni dzep a ne dusu🀒
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: kabakaba4



 AnSh su danas bili slatki kada su razgovarali kroz zavesu. Ona je htela da kaze da i njoj pada tesko, a on je tako zanosno gledao za njom kakodlazi.

Mahi je bas takav kako su ga opisivali, da ce da ih poveze i razume.

Onda dolazi jako cudna scena sa PT. Svi stariji sede, ona stoji i drzi predavanje, skoro da cici kao Gori, a oni zabezeknuti, ni rec da progovore.Onda se dedica okurazio da vikne, ali nije vredelo, pa tada  svi ustaju osim strine i njenog sina, koji su mozda smatrali da ne treba da se mesaju.
Ira je bila sva uplasena πŸ˜², kao da se plasila cerke.

Ah kako je Sh branio svoju dragu.😊 Nesto imam utisak kao da An nece moci nju da osvoji??

Kazu da je bundeva rekla da ce i ona da se uda za razvedenog, a mi vec znamo jednogπŸ˜† To bi tek bio zaplet!

Jeste Kabice,jako dobro poznamo tog "razvedenog"😈,πŸ˜†!! Bundeva ce odmah da bude zena i majka,posto najvjerovatnije ce on sa sobom da donese i "miraz prasence"!!πŸ˜ƒπŸ˜† Tako da bundeva nece morat unistavat svoju modernu figuru...ili mozda ce morat Shocked ovaj voli nabrzinu sijat djecu!!πŸ€“πŸ€£
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: dadisabih

taman sam htjela da dizem uzbunu a vi vec na ohoho straniπŸ˜† mene ste ostavile😭 pa zar ne brojimo do neke148😲

Dadi moras malo brze brojati!!!πŸ˜‰πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Part 1 vecerasnje epizode slusam, ne znam po koji put.πŸ‘πŸΌ Muzika, pa njihov razgovor, boja glasa i An i Sh⭐️ kao uspavanka
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: dadisabih

Part 1 vecerasnje epizode slusam, ne znam po koji put.πŸ‘πŸΌ Muzika, pa njihov razgovor, boja glasa i An i Sh⭐️ kao uspavanka

A jesu bili njezni jedno prema drugom!!Day Dreaming Dadi izgleda da samo nas dvije nespavamo!πŸ˜†πŸ˜†Dal je vjerovatno u izlasku,kabica spava,lida se nezna odvojiti od onog sulje!!πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†