EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #3 - Page 6

Posted: 11 years ago
Ovdje An ima srneci-uplaseni pogled kad gleda Sh 😳,a kakav ce biti nakon prve bracne noci!??πŸ˜‰πŸ˜†
Posted: 11 years ago


"Jeste Kabice,jako dobro poznamo tog "razvedenog"😈,πŸ˜†!! Bundeva ce odmah da bude zena i majka,posto najvjerovatnije ce on sa sobom da donese i "miraz prasence"!!πŸ˜ƒπŸ˜† Tako da bundeva nece morat unistavat svoju modernu figuru...ili mozda ce morat πŸ˜² ovaj voli nabrzinu sijat djecu!!πŸ€“πŸ€£"



Ne spava kabica, jos je rano. Kada bi rano legla, probudila bih se usred noci i gotovo spavanje.
Ovako od ponoci pa do 6 ujutru, taman! πŸ˜†

Nego htedoh da kazem da je doktorski par bio poznat po tome sto posle velike svadje, dobijaju decu.πŸ˜†πŸ˜³
Ljudi su se pitali kako je moguce, ali svadja tu nesto njima pomaze😳
Tako onda bundeva moze da nadrlja, jer voli da se svadja!πŸ˜†
Posted: 11 years ago
Originally posted by kop93


A jesu bili njezni jedno prema drugom!! Dadi izgleda da samo nas dvije nespavamo!πŸ˜†πŸ˜†Dal je vjerovatno u izlasku,kabica spava,lida se nezna odvojiti od onog sulje!!πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†


Steta sto nema vise forumasa da diskutuju, da bude sto vise misljenja. Pojave se
pa nestanu. Ja imam na spisku 47, a gde su? Samo nas nekoliko naklapa svaki dan.
Nestala je cardigan a ona je dosta ucestvovala, cak je pocela da uci Hindu. Nema ni nese, a za fredoom bar znamo da je otisla, jer se javila.
Gocili i lido se jave za vikend, pa cemo mozda i dobiti neki post od njih dve??

Posted: 11 years ago
Originally posted by kabakaba4




"Jeste Kabice,jako dobro poznamo tog "razvedenog"😈,πŸ˜†!! Bundeva ce odmah da bude zena i majka,posto najvjerovatnije ce on sa sobom da donese i "miraz prasence"!!πŸ˜ƒπŸ˜† Tako da bundeva nece morat unistavat svoju modernu figuru...ili mozda ce morat πŸ˜² ovaj voli nabrzinu sijat djecu!!πŸ€“πŸ€£"



Ne spava kabica, jos je rano. Kada bi rano legla, probudila bih se usred noci i gotovo spavanje.
Ovako od ponoci pa do 6 ujutru, taman! πŸ˜†

Nego htedoh da kazem da je doktorski par bio poznat po tome sto posle velike svadje, dobijaju decu.πŸ˜†πŸ˜³
Ljudi su se pitali kako je moguce, ali svadja tu nesto njima pomaze😳
Tako onda bundeva moze da nadrlja, jer voli da se svadja!πŸ˜†
Haha..ROFL izgleda da bi on njoj mogao da "nadrlja"citav Kriket tim (11) ROFL Ako bude tako nece se cuti od nje ni S od Sanchi!!ShockedπŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†
Posted: 11 years ago


Sve zaboravim da pitam da li je jos neka primetila da Sh nosi stalno jednu vrstu kosulje, a u raznim bojama? Mislim na ono karirano oko vrata😊
Posted: 11 years ago
Originally posted by kop93


Ovdje An ima srneci-uplaseni pogled kad gleda Sh 😳,a kakav ce biti nakon prve bracne noci!??πŸ˜‰πŸ˜†
Sh⭐️ce valjda napipati salter i ugasiti svjetlo, a vatra neka se rasplamsa, u mraku sto god pipne nije promasajπŸ˜³πŸ˜†a An ce imati poslije prve bracne noci blago-srneci pogledπŸ˜³πŸ˜†
Posted: 11 years ago
Originally posted by dadisabih


Sh⭐️ce valjda napipati salter i ugasiti svjetlo, a vatra neka se rasplamsa, u mraku sto god pipne nije promasajπŸ˜³πŸ˜†a An ce imati poslije prve bracne noci blago-srneci pogledπŸ˜³πŸ˜†
Valjda ce nam makar prikazat njihov zagrljaj i ako nista drugo kako joj skida narukvice!Embarrassed πŸ˜† Nego zaboravih pitat,a kakav ce Sh imati izraz nakon bracne noci??πŸ˜ƒ Meni se cini da ce mu Mahi morati pomjerati donju vilicu da mu zatvori usta!!!🀣
Posted: 11 years ago
Originally posted by kabakaba4




Sve zaboravim da pitam da li je jos neka primetila da Sh nosi stalno jednu vrstu kosulje, a u raznim bojama? Mislim na ono karirano oko vrata😊
Jesam, a i stoje mu dobro!!πŸ˜‰πŸ˜†
Posted: 11 years ago
Originally posted by kop93


Valjda ce nam makar prikazat njihov zagrljaj i ako nista drugo kako joj skida narukvice!😳 πŸ˜† Nego zaboravih pitat,a kakav ce Sh imati izraz nakon bracne noci??πŸ˜ƒ Meni se cini da ce mu Mahi morati pomjerati donju vilicu da mu zatvori usta!!!🀣
Moja Kopice ako ga Mahi nadje ikako u sobi🀣
Posted: 11 years ago
Dadi, a na koju sobu mislis???🀣

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

22 Participants 1152 Replies 87727Views

Topic started by Daltoni

Last replied by kabakaba4

loader
loader
up-open TOP