Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #3 - Page 7

Pufna thumbnail
Posted: 11 years ago
Hello drugari :D malu nevestu redovno pratim od kako se bjutiful siv pojavio. duze vreme pratim i forume, pa reko red bi bio i da se javim :D

Created

Last reply

Replies

1152

Views

87743

Users

22

Likes

3272

Frequent Posters

kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: Pufna

Hello drugari :D malu nevestu redovno pratim od kako se bjutiful siv pojavio. duze vreme pratim i forume, pa reko red bi bio i da se javim :D



E pa dobro nam dosla!  🤗

Ja mislim da ce se i drugi sloziti da si puno propustila sto nisi gledala seriju od pocetka jer se ipak nadovezuje. No ako znas engleski, imas na Ind. forumu arhivu,
i video i pisano, pa ako imas vremena, pogledaj.

Ako zelis da nam se predstavis u par reci... bilo bi lepo, ali naravno da nije obavezno.
Ucestvuj na nasem forumu svojim zapazanjima u vezi BV, sto nas je vise, to bolje. 😊
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago


  😡  DOSTA VISEEE!!

Izvinjavam se sto vicem, ali na IF uvek ima nekoga ko pronosi lazne vesti!
Ili i sami to veruju, ili zele paznju!

SADA Sid ODLAZI iz serije i "evo vec dve nedelje kako ne snima zajedno sa Anandi"
Kada su pitali tu osobu... "Mikey21"  gde je cula tu vest, kaze sa Facebook-a!!

E pa kad tako pise na Facebook-u, onda je SIGURNO istina 😡🤢
Jeca thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: Daltoni


Hvala...pogledacu ako Pink 2 ima teletekst, da vidim tacno vreme..O cemu se radi?


Simar pocinje svakim danom (i vikendom) oko 15:40-15:50 i pustaju po jednu indijsku epizodu.Evo kratkog opisa:

Sasural Simar Ka je prica o životnom putuobicne gradske devojke Simar, odrasloj u skromnoj porodici pod strogim nadzorom oca i vaspitanoj da u buducnosti nastavi život u senci svoga muža. Otac i cerka se uzajamno veoma poštuju i vole. Otac je, kroz strogo vaspitanje, oblikovao Simarinu licnost u skladu sa tradicijom i najvišim moralnim vrednostima. Onog trenutka kada njeni snovi i tradicionalno vaspitanje dodu u sukob, naizgled obican život skromne gradske devojke doživljava pravi zaokret. Njena strast prema plesu i podstrek vršnjaka ohrabruju je da se prijavi za takmicenje u plesu. Bez znanja oca i ljudi koje je okružuju Simar pocinje da ostvaruje svoje snove, uz veliku podršku nekih clanova porodice, i iznad svih, svoga muža. 

Ovakav zaplet rezultuje mnoštvom zanimljivih situacija prožetim ljubavnim nitima. Simarina mlada sestra Roli i njena tetka vole da gledaju serije, ali im otac uvek zakljucava televizor prilikom odlaska na posao. Zato one gledaju serije sa prozora na televizoru svoga komšije Rohana. Rohan voli Roli, ali mu ona ne daje nikakve znake ohrabrenja. Uprkos tome, Rohan pomaže njoj i Buaji svaki put kada im je nešto potrebno. Simarina životna prica je bliska hiljadama devojkama koje poticu iz skromnih gradskih porodica i imaju slicne težnje i snove, ali ih raznolike situacije ogranicavaju u njihovom ostvarivanju…. 
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Sanchi PTikva i Gauri lazljivice, likovi iz serije, a na forumima ili facebook ima stvarnih lazljivaca, i to im nije samo zabava, nego hrana. Lazi napisane, 😕kilometrima se mogu mjeriti Smisljeno iritiraju gledaoce serije Ne ljuti se, tako bi ti i An rekla, sve ce biti dobro😊budi strpljiva😉😊

lady_L thumbnail
Group Promotion 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Sve mi se cini da ce biti nesto izmedju Sanchi i 🐷
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: lady_L

Sve mi se cini da ce biti nesto izmedju Sanchi i 🐷



Ha ha, mnogima se to cini, cak su jos ranije neki  povezivali njih dvoje, dok su drugi rekli da je nemoguce.

I meni se cini, pa ako bude nesto, ja zamisljam da ce se prvo upoznati, ne znajuci
ko je KO... on ce joj se dopasti jer je moderan i Dr, a njemu ce se dopasti PT jer ce ga potsecati na Gori 😆

Onda... kad saznaju  istinu... sevace varnice. 😲😕😉
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: kabakaba4



Ha ha, mnogima se to cini, cak su jos ranije neki  povezivali njih dvoje, dok su drugi rekli da je nemoguce.

I meni se cini, pa ako bude nesto, ja zamisljam da ce se prvo upoznati, ne znajuci
ko je KO... on ce joj se dopasti jer je moderan i Dr, a njemu ce se dopasti PT jer ce ga potsecati na Gori 😆

Onda... kad saznaju  istinu... sevace varnice. 😲😕😉

  I ...djeca!!!😃😆😆😆
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: kabakaba4



  😡  DOSTA VISEEE!!

Izvinjavam se sto vicem, ali na IF uvek ima nekoga ko pronosi lazne vesti!
Ili i sami to veruju, ili zele paznju!

SADA Sid ODLAZI iz serije i "evo vec dve nedelje kako ne snima zajedno sa Anandi"
Kada su pitali tu osobu... "Mikey21"  gde je cula tu vest, kaze sa Facebook-a!!

E pa kad tako pise na Facebook-u, onda je SIGURNO istina 😡🤢

Kabice to su vjerovatno zamijenili  Sida sa Barunom-Arnavom iz druge serije koji napusta seriju pa Fanovi poludili!!  Neki dan sam i ja isto procitala. Nas Sh je vjeran svojoj An 😳a ne ko onaj Arnav.😭
kop93 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: lady_L

Sve mi se cini da ce biti nesto izmedju Sanchi i 🐷

Lady, normalno da ce se jedno drugom svidjet. Svinje vole jesti tikve!!😃😉😆😆