EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #3 - Page 9

Posted: 11 years ago
Originally posted by kabakaba4



E hvala, to sam jednom slucajno pustila, pa sam videla i Shijamovu strinu i Nandua, onog velikog. Bilo je neko glasanje sa ceduljama, kao da su birali devojku za nekoga?

Inace, ako se Dal zainteresuje, cini mi se da imaju ranije epi na Youtube, ali ne i prevod.

Strinu sam videla,ali se Nandua se ne secam.Mozda nisam primetila...Da,posto ta baba ima tri snaje,svaka je zelela da "ugura" neku svoju rodjaku da bude zena tom glavnom,Premu.Ali posto baba izigrava finu (a ustvari je vestica),resila da napravi glasanje koja ce postati zena Premu. (A Prem nije tu)

Da,nesto nema starijih epizoda,ali Dal nije nista specijalno propustila,lako ce sve shvatiti ๐Ÿ˜Š
Posted: 11 years ago
Originally posted by Jeca1997



Da,mladja Anandi glumi Simarinu sestru Roli,koja obozava da gleda serije ๐Ÿ˜Š
Kao i mi!!๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜†๐Ÿ˜†
Posted: 11 years ago
Originally posted by kop93


Kao i mi!!๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜†๐Ÿ˜†


Kopice, jesi li isla ponovo na coolinariku?
Posted: 11 years ago
PTikva Sanchi nece se smiriti dok ne upozna premiju svog zivota J๐Ÿท jer ne jednom, nego dva puta razvedeni ce je opciniti gradskom odorom i zvanjem dr๐Ÿ˜† pa kad malo ocijuka s njim saznat ce da je ๐Ÿท bivsi od An๐Ÿคฃ Koliko li ce decibela biti njena vriska๐Ÿคฃ a onaj ce joj se nakaciti kao cicak๐Ÿ˜† 
Posted: 11 years ago
Bilo bi dobro da Tikva spakuje torbu i da se vrati na FAX, i da mi nju ne vidimo na svadbi , pokvarit ce nam snimke i uzivanje๐Ÿ˜†๐Ÿ˜† Ona, u odnosu na An koja ima dostojanstvo kraljice๐Ÿ‘, djeluje kao dvorska luda๐Ÿ˜†a toga smo se nagledali๐Ÿคข
Posted: 11 years ago


@ Dal, jesi li gledala tu seriju na Pink-u 2?
Posted: 11 years ago
Kabice nisam bila skoro na coolinarki,nisam imala puno vremena da experimentisem s jelom,u zadnje vrijeme sam kuvala,"poznata"jela ๐Ÿ˜†,mada su moji ukucani odusevljeni s novinom na stolu.๐Ÿ˜† Kad imam vise vremena onda uskocim tamo,u zadnje vrijeme pomogne mi kcerka s svic jelovnikom,a muski samo znaju ispraznit pune tanjure,znas kako to ide!! ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜† A ti jesi li probavala kakav novi recept,da mi preporucis???? ๐Ÿ˜› 
Posted: 11 years ago
Originally posted by dadisabih


PTikva Sanchi nece se smiriti dok ne upozna premiju svog zivota J๐Ÿท jer ne jednom, nego dva puta razvedeni ce je opciniti gradskom odorom i zvanjem dr๐Ÿ˜† pa kad malo ocijuka s njim saznat ce da je ๐Ÿท bivsi od An๐Ÿคฃ Koliko li ce decibela biti njena vriska๐Ÿคฃ a onaj ce joj se nakaciti kao cicak๐Ÿ˜† 
Dadi,njoj i treba onakav cicak,da se zakaci za nju,tako da se ona zabavi sa sobom dok ovi nasi golubcici uzivaju u medenom mjesecu!!๐Ÿ˜ƒ๐Ÿ˜†
Posted: 11 years ago
Originally posted by kabakaba4




E pa dobro nam dosla!  ๐Ÿค—

Ja mislim da ce se i drugi sloziti da si puno propustila sto nisi gledala seriju od pocetka jer se ipak nadovezuje. No ako znas engleski, imas na Ind. forumu arhivu,
i video i pisano, pa ako imas vremena, pogledaj.

Ako zelis da nam se predstavis u par reci... bilo bi lepo, ali naravno da nije obavezno.
Ucestvuj na nasem forumu svojim zapazanjima u vezi BV, sto nas je vise, to bolje. ๐Ÿ˜Š

Hvala lepo :D Nisam bas puno propustila, gledala sam je u prolazu, al ne bas svaku epizodu, mada znam sve sta se desavalo. redovna sam tek od siva โค๏ธ Ne nerviram se toliko sto se tice ๐Ÿท jer sam znala da ne bi ubacivali nekog tako savrsenog u seriju kao sto je siv, da ne misle da ostane sa anandi. A i ova buduca gospodja prasica, cim je rekla da oce razvedenog, sto posto ce zavrsiti zajedno. inace imam 25 godina, studiram programiranje,3 godina, radim i tako :D 
Posted: 11 years ago
QUOTE=kop93]Kabice nisam bila skoro na coolinarki,nisam imala puno vremena da experimentisem s jelom,u zadnje vrijeme sam kuvala,"poznata"jela ๐Ÿ˜†,mada su moji ukucani odusevljeni s novinom na stolu.๐Ÿ˜† Kad imam vise vremena onda uskocim tamo,u zadnje vrijeme pomogne mi kcerka s svic jelovnikom,a muski samo znaju ispraznit pune tanjure,znas kako to ide!! ๐Ÿ˜‰๐Ÿ˜† A ti jesi li probavala kakav novi recept,da mi preporucis???? ๐Ÿ˜› [/QUOTE]


Znam kako ide sa muskima, kuvala sam nekad gomile za moju trojicu. ๐Ÿ˜†

Jedino novo sam pravila Mexicku musaku. Volimo nesto drugacije, a malcice i ljuto.๐Ÿ˜Š
Tamo je i jedan kolac koji su nazvali "crnac bez jaja", ali ga nisam pravila๐Ÿ˜ณ

 



Related Topics

No Related topics found

Topic Info

22 Participants 1152 Replies 87735Views

Topic started by Daltoni

Last replied by kabakaba4

loader
loader
up-open TOP