EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4

Posted: 11 years ago

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #3 smo potrosili, ali nastavljamo dalje..

Na pravom ste mestu, ovaj topic ce biti poseban po mnogo cemu ali najvise po tome sto su Shiv i Anandi sada u braku, i ovo je za sve nas novi pocetak...


Posted: 11 years ago
Kad ce doci taj ponedeljak  Dosadno mi bez serije ðŸ˜†
Posted: 11 years ago
Prvo zelim da vam svima pozelim dobrodoslicu u sada vec bracni scenario ...Nastavljamo druzenje uz casicu i meze..a i blize se novogodisnji praznici..pa je red..








Posted: 11 years ago

Nadam se da ce nasim ljubimcima u buducem bracnom zivotu,ljubav sijati i cvasti-----

Posted: 11 years ago

Dal,dobit cu na tezini samo od gledanja onih tvoji slastica 🤣

Posted: 11 years ago
Originally posted by kop93


Nadam se da ce nasim ljubimcima u buducem bracnom zivotu,ljubav sijati i cvasti-----


Kopice i ja te pozdravljam i zelim ti srecan put i dobar odmor sa tvojima.
Posted: 11 years ago
Originally posted by kabakaba4



Kopice i ja te pozdravljam i zelim ti srecan put i dobar odmor sa tvojima.
Hvala Kabice 🤗!! Javit cu se,ja jos vama od kuce!!
Posted: 11 years ago
Dobro vece sve je bas ukusno,nadam se da cemo ovde pisati samolepe stvari odnosno da ce se an i sh desavati samo lepe stvari
Posted: 11 years ago
Cestitam na novom topicu, super si ga srihtala. I ja se nadam da ce se u njemu desavati samo lepe stvari i da ce AnSh konacno srecno zapoceti svoj zajednicki zivot, a da cemo mi uzivati u njihovoj ljubavi i romansi (mada uopste ne sumnjam da ce CVs da smisle neku zvrcku i dramu)
Jesi li videla na IF ima postavljen link gde Sid i Prats igraju karte i sale se zajedno u pauzi snimanja vencanja. Mnogo su slatki i lepo se slazu)
Posted: 11 years ago
http://youtu.be/JzohDZe4k70
Evo link gde Sid i Prats igraju karte, gledajte od 5. minute

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

22 Participants 1107 Replies 86135Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Bikica_Biki

loader
loader
up-open TOP