EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 10

Created

Last reply

Replies

1107

Views

86180

Users

22

Likes

3877

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: shmeker




Zato je bolje da mi gledamo ove nase golubcice i sta ce se desiti i dal dali ce se skoro desiti RADIONA 😳 nekako mi vies prija🀣


Mudro zboris, ima sve da budemo nasmejane posle toga..a i Sh je izjavio da ce zivot u braku da im bude kao da je medeni mesec svaki dan..πŸ˜²πŸ˜†πŸ˜‰
Edited by Daltoni - 11 years ago
medena thumbnail
Posted: 11 years ago
Caos ,svima tek se sada javljam jer sam ja sinoc bila na slavi kod mog brata.Pogledala sam epizodu  i ANSH su bili prelpi i svidela mi se epizoda.πŸ˜ŠπŸ€—
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago

"Kako da ti kazem da me omamljuje i najmanja s**tnja tvog mirisa, da bi me, kad bih te imao i hiljadu puta, vidjela jos zanesenijeg jer imao bih tada nadu i sjecanje, a sada je to tek zudno iscekivanje." Honor de Balzac


dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
U poslednje vrijeme opet su AnSh zajedno kada je intervju, i to kako je pocelo vjencanje, a nisu ih prikazivali zejedno jos od onih scena kada joj je poklonio windcime i kad su pokisli. Ma dobro smo mi procijenile da tu ima i u stvarnom zivotu "hemije"πŸ˜ŠπŸ‘ a godine, sta znace godine dok ne nacnes 60πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: medena

Caos ,svima tek se sada javljam jer sam ja sinoc bila na slavi kod mog brata.Pogledala sam epizodu  i ANSH su bili prelpi i svidela mi se epizoda.πŸ˜ŠπŸ€—


E cao medena, pronasla si nas ovde, dobro je!   πŸ€—


Drustvo, medena nam je nova drugarica.Bila je zalutala na nase pterhodne stranice i tamo se pretstavila, ali sam je ja uputila ovamo. Samo da znate da je nova i da hoce da nam se pridruzi.
Edited by kabakaba4 - 11 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: kabakaba4


E cao medena, pronasla si nas ovde, dobro je!   πŸ€—


Drustvo, medena nam je nova drugarica.Bila je zalutala na nase pterhodne stranice i tamo se pretstavila, ali sam je ja uputila ovamo. Samo da znate da je nova i da hoce da nam se pridruzi.


Dobro mam dosla medena πŸ€—
PS Mnogo mi je sladak tvoj nick...❀️😊
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: dadisabih

U poslednje vrijeme opet su AnSh zajedno kada je intervju, i to kako je pocelo vjencanje, a nisu ih prikazivali zejedno jos od onih scena kada joj je poklonio windcime i kad su pokisli. Ma dobro smo mi procijenile da tu ima i u stvarnom zivotu "hemije"πŸ˜ŠπŸ‘ a godine, sta znace godine dok ne nacnes 60πŸ˜†πŸ˜†πŸ˜†


Definitivno ima necega..ja odlicno tumacim govor tela i verujte mi Sid je zbog necega jako uzbudjen..pogotovu kada govori o prvoj bracnoj noci, mozda i sam masta o necemu ili govoreci o tome cini nesto nedozvoljeno,bilo kako bilo, nesto se desava u njegovoj glavi..An mi je ista kao i pre..
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Daltoni


Definitivno ima necega..ja odlicno tumacim govor tela i verujte mi Sid je zbog necega jako uzbudjen..pogotovu kada govori o prvoj bracnoj noci, mozda i sam masta o necemu ili govoreci o tome cini nesto nedozvoljeno,bilo kako bilo, nesto se desava u njegovoj glavi..An mi je ista kao i pre..



JESSS tako i treba, 😳😳😳 i ja mislim da se nesto cudno tu desava
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

Originally posted by: Daltoni


Dobro mam dosla medena πŸ€—
PS Mnogo mi je sladak tvoj nick...❀️😊


dobro dosla medena πŸ˜‰
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago


Uh sto nam je An zaova "divna", prosto da pozelis da imas takvu u porodici πŸ˜‘

STA JE toj zeni β“β“πŸ˜²