EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 111

Posted: 11 years ago
Originally posted by Serviana


Dobro vece drage moje. Ja sam posle danasnje epizode mnogo mirnija . Vazno je da je on shvatio da se ona plasi , ponovo smo videli onog cool Shiva a ne samo zaljubljenog tetreba. Sad kad on zna gde je problem naci ce on strategiju da pocne da ga resava.

Mene je odu'evio mahi. On je takvo osve'enje u seriji.


Dobro vece ,i meni je laknulo kada je rekao da zeli da je bolje upozna,da vidi odakle njena nesigurnost i oklevanje..Ja sam oduvek govorila da je to njegova strategija,on je iz vojnicke porodice,covek je samo isao u ofanzivu pa dokle stigne..nazalost nije mnogo "zemlje" osvojio,ali cinjenica je da nije ostao praznih ruku, sada cemo da vidimo kako namerava da osvaja dalje..😉
Tebi se vidim bas dopada Mahi, e jeste osvezenje,barem da je neko pozitivan...😆
Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni




Dobro vece ,i meni je laknulo kada je rekao da zeli da je bolje upozna,da vidi odakle njena nesigurnost i oklevanje..Ja sam oduvek govorila da je to njegova strategija,on je iz vojnicke porodice,covek je samo isao u ofanzivu pa dokle stigne..nazalost nije mnogo "zemlje" osvojio,ali cinjenica je da nije ostao praznih ruku, sada cemo da vidimo kako namerava da osvaja dalje..😉
Tebi se vidim bas dopada Mahi, e jeste osvezenje,barem da je neko pozitivan...😆
 

Pa ja misim da shiv mora da cini te male poteze da je razdrma. Pametan je on, znace kako treba. A sidova gluma je sve bolja i bolja. Mozda sam pre bila skepticna ali nisu pogrešili sa izborom glumca za ulogu Shiva. Plus ima neka hemija izmedju njih dvoje.
Posted: 11 years ago
A mahi je moj omiljen lik. 
Posted: 11 years ago
Originally posted by Serviana


A mahi je moj omiljen lik. 

Ja volim mahija kao druga🤣a sh bi rado😳😃
Posted: 11 years ago
Originally posted by kop93


ovde su mi bili najromanticniji i uopste se nije cinilo da se plasi
Posted: 11 years ago
Mislm da je SH shvatio da se sa An nesto desava pa ima neku strategiju da sazna od nje sta se sa njom desava, samo se nadam da nije Asima na vratima  a Mahi je odmah shvatio da se SH pretvara i on uvek pomaze njemu oko An.
Posted: 11 years ago
http://s20.postimage.org/qmn2qnsl9/n.jpg
Posted: 11 years ago
Originally posted by Serviana




I to je bilo razmatrano. Dosta ljudi misli da ce nesto morati da se desi da bi ona shvatila svoja osecanja. Da li ljubomora prema ashimi, neki cak misle da bi on mogao da ima saobracajnu nesrecu posto je nekoliko puta bio blizu toga pa smatraju da je to indikator necega u buducnosti.

Bravo Bikice za tvoju pricu👏
Hvala draga Jasnice,drago mi je da ti se dopala,sa obzirom da sam nabrzinu napisala😆

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

22 Participants 1107 Replies 86059Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Bikica_Biki

loader
loader
up-open TOP