Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 29

Created

Last reply

Replies

1107

Views

86161

Users

22

Likes

3877

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni

Za veceras, imam za vas specijalan cas geografije...uzivacete i saznati nesto novo:

http://www.youtube.com/watch?v=IVDgVdV81sw


Odgledala sam sve i mnogo toga saznala hvala ti super je 👏
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Serviana


Pitacu ih sutra. Trenutno imamo male situaciju sa prelaskom iz jednog u drugi thread. Popunili smo jedan do 150 strana , i lepo krenuli da punimo drugi kad ono pisalo don't post 🤣 😳 Sutra kad dodju khushi i doni bice interesantno. 🤣

Zato je veceras mirno. Ali sutra ih pitam. Jel ta MB bas tako popularna? Jel je ti gleda'?


Pitala si me za MB, sta ja znam, serija je na slicnu foru kao IPKND, glavni lik je RK filmska zvezda kome niko nista ne sme da kaze.Kada se jedna devojka iz skromne porodice to usudi,on zavrsi u zatvoru i kasnije je iz osvete ozeni..Sada su u braku i zaljubljeni ali problem je ne samo njegova pogana narav,vec i njen pravi otac koji je psiho..Ako te zanima opsirnije napisacu ti PM,OK?
Inace,zanima me kolika je vremenska razlika izmedju Srbije i Spanije? Kako se zivi tamo, cula sam da je visoka stopa nezaposlenosti i kriminala ? Koliko dugo vec zivis u Spaniji?
Edited by Daltoni - 11 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Evo linka do  jednog prelepog VM-a da lakse docekate seriju :

http://www.india-forums.com/forum_posts.asp?TID=3358224
Edited by Daltoni - 11 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker


Odgledala sam sve i mnogo toga saznala hvala ti super je 👏


Nema na cemu, i ja sam saznala puno toga i puno toga mi se razjasnilo iz tih putopisa,sada cu,nadam se, lakse da razumem njihovu kulturu..
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni


Pitala si me za MB, sta ja znam, serija je na slicnu foru kao IPKND, glavni lik je RK filmska zvezda kome niko nista ne sme da kaze.Kada se jedna devojka iz skromne porodice to usudi,on zavrsi u zatvoru i kasnije je iz osvete ozeni..Sada su u braku i zaljubljeni ali problem je ne samo njegova pogana narav,vec i njen pravi otac koji je psiho..Ako te zanima opsirnije napisacu ti PM,OK?
Inace,zanima me kolika je vremenska razlika izmedju Srbije i Spanije? Kako se zivi tamo, cula sam da je visoka stopa nezaposlenosti i kriminala ? Koliko dugo vec zivis u Spaniji?


Španija i srbija su u istoj vremenskoj zoni. Samo sto je srbija da tako kazemo prva zemlja zone a španija poslednja pa postoji razlika u izlasku i zalasku sunca. Ovde izadje dosta kasnije nego u srbiji . Zimi ok pola sedam, sedam, leti oko pola osam,osam. Takodje kasnije i zalazi sunce. Zimi oko pola sedam, sedam a leti zalazi oko 9, pola deset nekada cak i u deset uvece. Bar ovde gde sam ja a ja sam jugozapad.

Nezaposlenost je velika i ne izgleda a ce uskoro da se poboljša .Ja zivim ovde vec 3 godine, od kad sam se udala. Imam posao i srecna sam zbog toga.

Sto se tice kriminala, mislim da nije ni veci ni manji nego bilo gde drugde u evropi. Ono sto mi se svidja u Sevilji gde zivim je da su ulice dobro osvetljene. U poredjenju sa novim sadom mnooogoo bolje osvetljene i nemamo problema da idemo kuci peške u 2-3 ujutru. Takodje zbog njihovog nacina zivota da se sastaju po barovima i zive vise da tako kazem na ulici, ulice su pune ljudi do kasno u noc. Takodje Sevilja je drugi najposeceniji grad u španiji posle barselone, pa je i puna turista. Tako da grad zivi 24 h.
tijara thumbnail
Anniversary 12 Thumbnail Group Promotion 2 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Ma nase serije su zakon. Jedva cekam nastavak Vojne akademije, samo mi je zao sto nema vise Bele ladje. Obozavala sam i Nepobedivo srce i one snimljene po romanima Mir - Jam.😊😊😊Iskreno, BV nije losa, ali kada nesto ovako dugo traje, pocinje malo da smara, zar ne? Edited by tijara - 11 years ago
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: tijara

Ma nase serije su zakon. Jedva cekam nastavak Vojne akademije, samo mi je zao sto nema vise Bele ladje. Obozavala sam i Nepobedivo srce i one snimljene po romanima Mir - Jam.😊😊😊Iskreno, BV nije losa, ali kada nesto ovako dugo traje, pocinje malo da smara, zar ne?


Mi na ovom forumu smo imali nerviranja samo kada je cinjena nepravda glavnim likovima, a nisam procitala misljenje da je serija BV dosadna😊Trenutno neispunjeno iscekivanje smo komenzovale raznim drugim prilozima, npr kao Dal sa ovim vedeom o Indiji,pa o njihovim obicajima, kulinarstvu, muzici,modi.Uglavnom svaka od nas je pronalazila nesto interesantno.😊Mislim da nismo izostavile ni jednu oblast😊te nam nikada nije bilo dosadno😊Nemamo povrsan pristup nicemu.Uz malo zainteresovanosti gledalac moze ispuniti sva svoja ocekivanja😊Da u Indiji gledaju nase serije, reakcija bi bila slicna tvojoj😊 a posebno zbog psovki, i slobodnijih scena vodjenja ljubavi😊bile bi cak zabrnjene😊
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago

http://www.dailymotion.com/video/xw6cfq_saas-bahu-aur-saazish-24th-december-2012-part-1_creation?search_algo=2#.UNgigGcmJYQ

 JESTE VIDELE mozda je glupo da postavljam ali morala sam 🤣😃 ako gledam sama nije mi interesantno

Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker

http://www.dailymotion.com/video/xw6cfq_saas-bahu-aur-saazish-24th-december-2012-part-1_creation?search_algo=2#.UNgigGcmJYQ

 JESTE VIDELE mozda je glupo da postavljam ali morala sam 🤣😃 ako gledam sama nije mi interesantno


Jeste primetili da u sceni gde hrane jedno drugo to zapravo nije Sid nego njegov BD  body dupler 🤢 Sad mi ta scena vise nece nista znaciti🤢
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Inace njihovi zajednicki intervjui su skroz simpa. Sid ima odlican smisao za humor i vidi se da se dobro zabavljaju. I on uvek kroz tu salu malo flertuje, valjda zato sto je ona dosta mladja pa je zeza.

Danas se ona zalila kako od mladozenje nije dobila nikakav poklon, a on je rekao pa ja sam ti poklonio mene celog, nasta mu je ona rekla u smislu: odlican odgovor.

Takodje ju je nesto zezao da mirise cudno (mozda zato sto je vec danima u istoj haljini) pa mu je ona onda rekla shut up!