Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 3

Created

Last reply

Replies

1107

Views

86168

Users

22

Likes

3877

Frequent Posters

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Evo jos jednog segmenta: Od 5:45

http://www.dailymotion.com/video/xw0a37_saas-bahu-aur-saazish-17th-december-2012-part-2_creation#.UM8pH6zy3kU
Edited by Daltoni - 11 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Prats je sad za vikend osvojila nagradu za najbolju glumicu.Nominovane su bile protagonistkinje sa svih televizija i ona je odnela pobedu..Cestitam na zasluzenoj nagradi..

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni

Prats je sad za vikend osvojila nagradu za najbolju glumicu.Nominovane su bile protagonistkinje sa svih televizija i ona je odnela pobedu..Cestitam na zasluzenoj nagradi..





Zasluzila je i od mene cestitke.Izgleda da ce sutra da bude ekstra epizoda hvala bogu 😃
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Gde ste? Gde da nadjem prevod bas me zanima sta su pricali u kolima 🤣ja sam samo to gledala jedno pet puta.
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker

Gde ste? Gde da nadjem prevod bas me zanima sta su pricali u kolima 🤣ja sam samo to gledala jedno pet puta.


Ja nisam jos gledala, tek cu kasnije zbog obaveza

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker

Gde ste? Gde da nadjem prevod bas me zanima sta su pricali u kolima 🤣ja sam samo to gledala jedno pet puta.


Shiv joj je rekao da ako jos uvek ima neke nedoumice i sumnje u vezi njega,mora da zna da nije sama,on je sa njom i zauvek ce ostati pored nje..
Edited by Daltoni - 11 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Nasa svinja ce da naidje na svoju trecu zrtvu,ovaj mislim  zenu..Treci brak i to opet mala nevesta kao i An i Gauri, izgleda da je slab na devojke koje su bile nesrecno udate u detinjstvu 🤣  Sada moze da osnuje fond za pomoc malim nevestama tako sto ce da ih zeni i na kraju ostavlja.Pomoc ce se sastojati u tome da ce posle iskustva sa njim ,sve muke koje su prosle do tada,izgledati minijaturno kada on zavrsi sa njima 🤣 🤣 Neveste su rehabilitovane i mogu da traze novog muza jer ce bilo koji biti cista sreca u odnosu na Jag. Jag je ,s druge strane,zadovoljan svojim ucinkom i ponovo moze iz pocetka da trazi novu zenu kojoj ce pomoci..🤣 🤣 🤣
Edited by Daltoni - 11 years ago
Jeca thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 5 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Evo jos jedna najava za GPA 😊

http://www.youtube.com/watch?v=lEcCyTlPrmA
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni

Nasa svinja ce da naidje na svoju trecu zrtvu,ovaj mislim  zenu..Treci brak i to opet mala nevesta kao i An i Gauri, izgleda da je slab na devojke koje su bile nesrecno udate u detinjstvu 🤣  Sada moze da osnuje fond za pomoc malim nevestama tako sto ce da ih zeni i na kraju ostavlja.Pomoc ce se sastojati u tome da ce posle iskustva sa njim ,sve muke koje su prosle do tada,izgledati minijaturno kada on zavrsi sa njima 🤣 🤣






Hvala dal😃A za🐷 si u pravu 🤣🤣samo mi nije jasno kako on moze da ode kad su ga pustili iz zatvora i rekli da mora da ostane tu i da pomaze,ili ja nisam razumela.Ali mi je drago sto an nije tu  i sad nek rade sta hoce samo nece valjda sh da se obije o glavu to sto je on otisao.Kako sam razumela on je garantovao za njega.I jos nesto jel znas sta je sh majka rekla kad joj je povukla onu maramu,i nadam se da je an sh rekla da nema nedoumice 😃i eto toliko bas sam se raspisala zanesem se pa posle mi blokira i nemogu vise da pisem 🤣
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker






Hvala dal😃A za🐷 si u pravu 🤣🤣samo mi nije jasno kako on moze da ode kad su ga pustili iz zatvora i rekli da mora da ostane tu i da pomaze,ili ja nisam razumela.Ali mi je drago sto an nije tu  i sad nek rade sta hoce samo nece valjda sh da se obije o glavu to sto je on otisao.Kako sam razumela on je garantovao za njega.I jos nesto jel znas sta je sh majka rekla kad joj je povukla onu maramu,i nadam se da je an sh rekla da nema nedoumice 😃i eto toliko bas sam se raspisala zanesem se pa posle mi blokira i nemogu vise da pisem 🤣


U pravu si za Jag, on je pusten uz kauciju i obecanje da ce ostati u Jetsaru i pomagati njegovim ziteljima. Valjda nece Sh da ima problema jer je ovaj otisao...😲
Kada je Sh majka u precapu stavila An veo preko glave rekla je Sh da sada mora da plati ako zeli da je vidi..Naime ,postoji ritual ,u mladozenjinoj kuci,nevesta sedi pokrivenog lica i ljudi joj prilaze sa poklonima i novcem da bi joj videli lice koje se krije ispod vela...Inace Sh majka je zadirkivala Sh ovim, videcemo kakve ce face da slaze u sledecoj epizodi..😆