Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 30

Created

Last reply

Replies

1107

Views

86154

Users

22

Likes

3877

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Serviana

Inace njihovi zajednicki intervjui su skroz simpa. Sid ima odlican smisao za humor i vidi se da se dobro zabavljaju. I on uvek kroz tu salu malo flertuje, valjda zato sto je ona dosta mladja pa je zeza.


Danas se ona zalila kako od mladozenje nije dobila nikakav poklon, a on je rekao pa ja sam ti poklonio mene celog, nasta mu je ona rekla u smislu: odlican odgovor.

Takodje ju je nesto zezao da mirise cudno (mozda zato sto je vec danima u istoj haljini) pa mu je ona onda rekla shut up!


I ja sam primetila da nije sh ๐Ÿ˜• kad hrane jedno drugo i sad mi je skroz bezveze,hvala ti na prevodu nisam znala sta pricaju,a ja sam velika radoznalica๐Ÿ˜ƒ sad mi je lakse,primetila sam da je stalno nesto zeza da se ona cak ponekad zbuni,i mislim da on to radi namerno
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker


I ja sam primetila da nije sh ๐Ÿ˜• kad hrane jedno drugo i sad mi je skroz bezveze,hvala ti na prevodu nisam znala sta pricaju,a ja sam velika radoznalica๐Ÿ˜ƒ sad mi je lakse,primetila sam da je stalno nesto zeza da se ona cak ponekad zbuni,i mislim da on to radi namerno


Ma primeti se da se dobro slazu i mimo serije. Ranije su bile price da se oni ne podnose i ne slazu dobro jer je bio jedan momenat kad nisu davali zajednicke intervjue. Medjutim kasnije su ljudi skontali da su im sigurno CVs rekli da ne daju zajednicke intervjue tokom svega onog sa ๐Ÿท kad navodno nismo znali sa kim ce ona zavrsiti.

Inace Sid se cini inteligentnom osobom i ima super smisao za humor. I da i ja mislim da je namerno zbunjuje svojim flert-shalama
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
U ovom promou nema PT a ne vidim je nigde sa strane,sta li se desava ? Sta li joj je poklonila,nema ni naznake da vidimo
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni

 Yasna, ๐Ÿค—
da li neko od tvojih sa AT zna kakva ce biti programska sema colors tv za vreme novogodisnjih praznika..????Videla sam najavu za GPA 31.12.u 21 h (17 h po nasem vremenu), to je vreme kada se daje MB, verujem da nece biti ni BV toga dana??? Verovatno ni 01.01.??? Molim te pitaj ih,verovatno postoji neka objava u vezi sa tim?


Pitala sam ih ali ni oni jos nista ne znaju. Nadaju se da ce biti BV i 31 i 1. ali jos nista nemaju potvrdjeno.
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Serviana


Pitala sam ih ali ni oni jos nista ne znaju. Nadaju se da ce biti BV i 31 i 1. ali jos nista nemaju potvrdjeno.


Hvala,javi cim nesto saznas...๐Ÿค—
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Mislim da je manje vise potvrdjeno da je Colors TV najgledanija televizija, a BV je najgledaniji show sa 5.8. Mislim da je Ansh vencanje probilo i rekord koji je do sad drzao neki drugi show


Hocu reci da mislim a mozda gresim da im je ovo najbolji rejting do sad, tih 5.8
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni


Hvala,javi cim nesto saznas...๐Ÿค—


Naravno ๐Ÿ˜‰
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
E bolje da nisam odgledala ovaj novi promo, iz govora tela bih rekla da su se nesto zakacili, nesto se ne podnose trenutno..Nadam se da ce to da se promeni uskoro..
PS Yasna,hvala za uvidjaj u to sta su pricali u  segmentu..
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
 
Originally posted by: Serviana

Mislim da je manje vise potvrdjeno da je Colors TV najgledanija televizija, a BV je najgledaniji show sa 5.8. Mislim da je Ansh vencanje probilo i rekord koji je do sad drzao neki drugi show



Hocu reci da mislim a mozda gresim da im je ovo najbolji rejting do sad, tih 5.8


๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘๐Ÿ‘
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Serviana


Jeste primetili da u sceni gde hrane jedno drugo to zapravo nije Sid nego njegov BD  body dupler ๐Ÿคข Sad mi ta scena vise nece nista znaciti๐Ÿคข


UAAA ๐Ÿคข