Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 31

Created

Last reply

Replies

1107

Views

86167

Users

22

Likes

3877

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni

E bolje da nisam odgledala ovaj novi promo, iz govora tela bih rekla da su se nesto zakacili, nesto se ne podnose trenutno..Nadam se da ce to da se promeni uskoro..
PS Yasna,hvala za uvidjaj u to sta su pricali u  segmentu..


Dal jel mislis na interviju ili na konkretan promo i meni je nesto bilo cudno ali nisam primetila da su u svadji
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago

VREME JE ZA SLAVLJE!!!!
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni

E bolje da nisam odgledala ovaj novi promo, iz govora tela bih rekla da su se nesto zakacili, nesto se ne podnose trenutno..Nadam se da ce to da se promeni uskoro..
PS Yasna,hvala za uvidjaj u to sta su pricali u  segmentu..


Ako mislis na intervju on je bio skroz cool  i opusten nisam videla ja nista cudno u tome.

Mozda u sceni kad je bio dubler πŸ€’
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker


Dal jel mislis na interviju ili na konkretan promo i meni je nesto bilo cudno ali nisam primetila da su u svadji


Mislim na interviju, ne znam kako da ti objasnim, ali osmesi su im bili usiljeni, njena pohvala njegovog teksta sarkasticna, njegova druga opaska i njen odgovor kao da su se prepucavali, to se verovatno desava jer se bore za prevlast u necemu..da te ne zamaram, meni se tako ucinilo..mozda gresim, ili je samo nesto trenutno..Znam znam ..uvek mi kazu da vidim ono cega nema,ali se na kraju ispostavi da sam bila u pravu..ne znam odakle mi to..jednostavno umem dobro da citam govor tela..Ne ljutite se na mene, verovatno ovoga puta gresim..
Edited by Daltoni - 11 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Serviana


VREME JE ZA SLAVLJE!!!!



Sta slavimo???
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni


Mislim na interviju, ne znam kako da ti objasnim, ali osmesi su im bili usiljeni, njena pohvala njegovog teksta sarkasticna, njegova druga opaska i njen odgovor kao da su se prepucavali, to se verovatno desava jer se bore za prevlast u necemu..da te ne zamaram, meni se tako ucinilo..mozda gresim, ili je samo nesto trenutno..


Meni se ucinilo da se on opasno zabavlja provocirajuci je ,dok njoj nije bas bilo smesno ali zbog kamera se smejala.Ja sam tako shvatila ali neznam sta su tacno izgovorili do kraja 
Serviana thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail + 3
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni



Sta slavimo???


To sto je BV najgledaniji show. Izasli su rezultati TRP-a
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Serviana


To sto je BV najgledaniji show. Izasli su rezultati TRP-a


Aha, kao sto rekoh bravo za BV, potpuno zasluzeno πŸ‘ πŸ‘ πŸ‘
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Dal bre😭😭😭 ponovo,i ponovo sam gledala i stvarno kad pogledas malo bolje nesto se desava πŸ˜­ sad cu ceo dan da placemπŸ˜•
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker

Dal bre😭😭😭 ponovo,i ponovo sam gledala i stvarno kad pogledas malo bolje nesto se desava πŸ˜­ sad cu ceo dan da placemπŸ˜•


Ej, ma sigurno nije nista ozbiljno, znas kako kazu: Ko se bije taj se voli πŸ˜‰ Posle svadje sve je sladje πŸ˜‰ Zamisli samo kako ce strastveno da odglume (ili neπŸ˜‰) ljubav koju osecaju..Nisam trebala nista da komentarisem,bolje da sam zadrzala za sebe..😭
Edited by Daltoni - 11 years ago