EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 32

Posted: 11 years ago
Svaka cast za BV 👏 Jedino me nervira sto znam da ce sad jos vise da oduze neke stvari zato sto im se isplati 🤢
Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni



Ej, ma sigurno nije nista ozbiljno, znas kako kazu: Ko se bije taj se voli 😉 Posle svadje sve je sladje 😉 Zamisli samo kako ce strastveno da odglume (ili ne😉) ljubav koju osecaju..Nisam trebala nista da komentarisem,bolje da sam zadrzala za sebe..😭

Ako si napisala ,ja volim  da znam pa makar to i ne bilo tako dobro🤣sta cu takva sam.I bas mi je drago sto ovde mozemo da iznesemo svoje misljenje kakvo god bilo.I uvek volim da cujem sta drugi misle,eto da ti nisi primetila ne bih ni ja.Zato ❤️ veliko za tebe
Posted: 11 years ago
Originally posted by shmeker


Dal bre😭😭😭 ponovo,i ponovo sam gledala i stvarno kad pogledas malo bolje nesto se desava 😭 sad cu ceo dan da placem😕

An je djetinjasto ljuta😊a Sh⭐️ uziva dok je pomalo provocira i imam osjecaj da mu prija ta ljutnja An😊 Vidis po dubleru da je Sh⭐️ odsusvovao, pa je mozda i to razlog😊
Posted: 11 years ago
Originally posted by dadisabih



An je djetinjasto ljuta😊a Sh⭐️ uziva dok je pomalo provocira i imam osjecaj da mu prija ta ljutnja An😊 Vidis po dubleru da je Sh⭐️ odsusvovao, pa je mozda i to razlog😊

Ko zna moguce je 😃 uziva da je provocira i to se vidi😆
Posted: 11 years ago
Poklon je izgleda farmerice i top .
A se lepo zahvalila i rekla da ce ga cuvati iako ona to ne nosi. 🤣
Posted: 11 years ago
Ipak je tikva morala isprovocirati An..rekavsi da svojim prijateljima da je ona mala nevesta bila i da je raspustenica...🤢Nadam se da je izbace iz kuce
Posted: 11 years ago
Originally posted by Serviana


Poklon je izgleda farmerice i top .
A se lepo zahvalila i rekla da ce ga cuvati iako ona to ne nosi. 🤣

Jasnice,dobro sam pogodila da je to nesto modernije u pitanju 😆Ali eto ipak je tikvica morala na kraju zabiberiti🤢
Posted: 11 years ago
Originally posted by dadisabih



Mi na ovom forumu smo imali nerviranja samo kada je cinjena nepravda glavnim likovima, a nisam procitala misljenje da je serija BV dosadna😊Trenutno neispunjeno iscekivanje smo komenzovale raznim drugim prilozima, npr kao Dal sa ovim vedeom o Indiji,pa o njihovim obicajima, kulinarstvu, muzici,modi.Uglavnom svaka od nas je pronalazila nesto interesantno.😊Mislim da nismo izostavile ni jednu oblast😊te nam nikada nije bilo dosadno😊Nemamo povrsan pristup nicemu.Uz malo zainteresovanosti gledalac moze ispuniti sva svoja ocekivanja😊Da u Indiji gledaju nase serije, reakcija bi bila slicna tvojoj😊 a posebno zbog psovki, i slobodnijih scena vodjenja ljubavi😊bile bi cak zabrnjene😊

Svaka cast clanovima koji istrazuju kulturu i obicaje. Ne znam da li je neko iz naših krajeva dap komentar da je serija dosadna, ali mnogi indijci posle epizoda daju takve komentare i na ovom forumu i na ColorstV sajtu. Mnogi se zale na razvlacenje itd. Da je ideja tako losa, ja ne bih ni gledala seriju, samo sam htela da kazem da bi bilo zanimljivije da serija traje krace, jer bi radnja bila dinamicnija. 😊😊😊Inace, NIKADA nista ne gledam povrsno, i to dobro znaju oni koji me poznaju. Ne znam kako bi Indijci reagovali na nase serije, ali nas humor je daleko bolji i radnje su dinamicnije.
Posted: 11 years ago
Morali su sve da upropaste, da pokazu kako ljudi cak ni u gradovima ne prihvataju neke stvari. Biti mala nevesta i razvedena zena ,ocigledno se smatra za veliku sramotu.Duboko ukorenjene predrasude zacas okrenu ljude i nateraju ih da povrsno razmisljaju..Da li je An kriva za svoju zlu sudbinu,da li je ona zelela da se uda sa 8 godina,ostavi skolu i umesto igre sa lutkama radi najteze kucne poslove.Da li je An zelela da je muz fizicki iskoristi a onda je napusti zbog druge zene.😡 Da nije An mozda bila ta koja je zavela Sh ili zadovoljno pristala na brak..Gde je tu njena krivica i dokle ce ona da ispasta tudje grehove i pogreske..? A za to vreme,baba i dalje uziva ugled u selu, Jag ce da nadje trecu ljubav, Gauri ce da radi kao doktor i biti samostalna...Gde je tu pravda 😭??? Edited by Daltoni - 11 years ago
Posted: 11 years ago
Originally posted by Bikica


Ipak je tikva morala isprovocirati An..rekavsi da svojim prijateljima da je ona mala nevesta bila i da je raspustenica...🤢Nadam se da je izbace iz kuce

Biki, ipak je to istina,a istinu nije sramota reci.Sramota je samo potencirati takve stvari u negativnom kontekstu.PK Sachi je opet dokazala koliko je suplja i povrsna, kao i te gosce i njene drugarice.Umesto da osecaju sazaljenje jer je jedna mlada i pametna cura prezivela toliko bola u zivotu, one radije okrecu glavu kriveci An za sve sto je snaslo u zivotu. U neku ruku mi je drago sto su potegli ovo pitanje,jer i kod nas ima takvih ljudi ,koji su spremni samo da osudjuju druge a ne gledaju prvo sebe..cak i kod nas se na zene gleda kao na niza bica i zene kod nas uzivaju slabije postovanje od vecine muskaraca.Kada se zena razvede,misli se da je to njena krivica i da nije umela da sacuva brak, da nije odrzavala kucu,da nije slusala muza, mozda i da je sarala..Kada kazes raspustenica,odmah se pomisli da je laka zena.e to ti je na zalost nas mentalitet..mogu tek da  zamislim dubinu problema u Indiji ,ciji je mentalitet daleeeko gori a ljudi nepismeniji...
Edited by Daltoni - 11 years ago

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

22 Participants 1107 Replies 86060Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Bikica_Biki

loader
loader
up-open TOP