Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 33

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: Serviana

Poklon je izgleda farmerice i top .

A se lepo zahvalila i rekla da ce ga cuvati iako ona to ne nosi. 🤣


E bas bih volela da je obukla, ko zna,mozda joj se ukaze prilika gde ce pozeleti da to nosi..Lepo bi bilo da odu na medeni mesec u Evropu,a da joj PK spakuje kofer sa takvim stvarima i da An nema drugog izbora..😆 Verujem da se Prats obradovala poklonu..😆

Created

Last reply

Replies

1107

Views

86141

Users

22

Likes

3877

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: Daltoni

Morali su sve da upropaste, da pokazu kako ljudi cak ni u gradovima ne prihvataju neke stvari. Biti mala nevesta i razvedena zena ,ocigledno se smatra za veliku sramotu.Duboko ukorenjene predrasude zacas okrenu ljude i nateraju ih da povrsno razmisljaju..Da li je An kriva za svoju zlu sudbinu,da li je ona zelela da se uda sa 8 godina,ostavi skolu i umesto sa lutkama radi najteze kucne poslove.Da li je An zelela da je muz fizicki iskoristi a onda je napusti zbog druge zene.😡 Da nije An mozda bila ta koja je zavela Sh ili zadovoljno pristala na brak..Gde je tu njena krivica i dokle ce ona da ispasta tudje grehove i pogreske..? A za to vreme,baba i dalje uziva ugled u selu, Jag ce da nadje trecu ljubav, Gauri ce da radi kao doktor i biti samostalna...Gde je tu pravda 😭???


E bas umesto da nam prikazuju romantiku oni opet nesto bezveze cele epizode napeto.I opet po An ledjima dokle vise.A ova PT iritira iako hocu da je ignorisem,dali je An cula sta su pricale ove zene i ko zna kako se osecala jer je stalno neko ponizava,nadam se da ce Sh da odrzi lekciju PT zasluzila je debelo.A dal pravde nema ,uvek je tako 😭😡
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: Daltoni

Morali su sve da upropaste, da pokazu kako ljudi cak ni u gradovima ne prihvataju neke stvari. Biti mala nevesta i razvedena zena ,ocigledno se smatra za veliku sramotu.Duboko ukorenjene predrasude zacas okrenu ljude i nateraju ih da povrsno razmisljaju..Da li je An kriva za svoju zlu sudbinu,da li je ona zelela da se uda sa 8 godina,ostavi skolu i umesto sa lutkama radi najteze kucne poslove.Da li je An zelela da je muz fizicki iskoristi a onda je napusti zbog druge zene.😡 Da nije An mozda bila ta koja je zavela Sh ili zadovoljno pristala na brak..Gde je tu njena krivica i dokle ce ona da ispasta tudje grehove i pogreske..? A za to vreme,baba i dalje uziva ugled u selu, Jag ce da nadje trecu ljubav, Gauri ce da radi kao doktor i biti samostalna...Gde je tu pravda 😭???


Dal,slažem se sa tobom u potpunosti😭😭😭,takodje mi je zao sto bas An mora da ispasta i da se bori mudro sa svim tim drustvo,ali me tesi to sto je sad njen dragi⭐️uz nju,tesi me pomalo i to da iz sve te njene borbe izaci na dobro...sto ce u predstojecem vremenu se pokazati(ja se iskreno nadam) i dovesti dobrobit svima ali zahvaljujuci nasoj anci...samo sto to sve prelazi preko njene grbace😭.😭😭Ali u svemu ovome ljubav pobedjuje...🤣🤣🤣
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Uh teska epizoda za gledanje,nadam se sutra boljoj bas se osecam tuzno i glupavo bolje da nisam ni gledala😡
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: Bikica


Dal,sla'em se sa tobom u potpunosti😭😭😭,takodje mi je zao sto bas An mora da ispasta i da se bori mudro sa svim tim drustvo,ali me tesi to sto je sad njen dragi⭐️uz nju,tesi me pomalo i to da iz sve te njene borbe izaci na dobro...sto ce u predstojecem vremenu se pokazati(ja se iskreno nadam) i dovesti dobrobit svima ali zahvaljujuci nasoj anci...samo sto to sve prelazi preko njene grbace😭.😭😭Ali u svemu ovome ljubav pobedjuje...🤣🤣🤣


Meni je najtuznije to sto muskarci ne osudjuju toliko zene ,koliko se zene medjusobno osudjuju i ponizavaju. I u ovom konkretnom slucaju prvo su zene bile te koje su okrenule glavu od An. Ima puno istine i simbolike u ovoj seriji,ali pravda na kraju pobedjuje ali posle puno pomuke.
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: shmeker


E bas umesto da nam prikazuju romantiku oni opet nesto bezveze cele epizode napeto.I opet po An ledjima dokle vise.A ova PT iritira iako hocu da je ignorisem,dali je An cula sta su pricale ove zene i ko zna kako se osecala jer je stalno neko ponizava,nadam se da ce Sh da odrzi lekciju PT zasluzila je debelo.A dal pravde nema ,uvek je tako 😭😡


Slazem se sa tobom 😭 Kako su poceli necemo mi ove nedelje da vidimo ni ulaz u spavacu sobu,a kamo li dalje..😆 Od romantike nema ni r..a posto su ove scene sa Sh vec bile danas,sutra ce one sa dublerom 🤢 gde se hrane na kasicicu..Ocekivala sam barem neki segment za sledecu nedelju ali ih vesto kriju kao zmija noge i do nove godine izgleda nece biti nista..U prekapu Singovi..ako ovako nastave opasce im oni rejtinzi gledanosti koje su dobili svadbom..
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: Daltoni


Biki, ipak je to istina,a istinu nije sramota reci.Sramota je samo potencirati takve stvari u negativnom kontekstu.PK Sachi je opet dokazala koliko je suplja i povrsna, kao i te gosce i njene drugarice.Umesto da osecaju sazaljenje jer je jedna mlada i pametna cura prezivela toliko bola u zivotu, one radije okrecu glavu kriveci An za sve sto je snaslo u zivotu. U neku ruku mi je drago sto su potegli ovo pitanje,jer i kod nas ima takvih ljudi ,koji su spremni samo da osudjuju druge a ne gledaju prvo sebe..cak i kod nas se na zene gleda kao na niza bica i zene kod nas uzivaju slabije postovanje od vecine muskaraca.Kada se zena razvede,misli se da je to njena krivica i da nije umela da sacuva brak, da nije odrzavala kucu,da nije slusala muza, mozda i da je sarala..Kada kazes raspustenica,odmah se pomisli da je laka zena.e to ti je na zalost nas mentalitet..mogu tek da  zamislim dubinu problema u Indiji ,ciji je mentalitet daleeeko gori a ljudi nepismeniji...

Morali su potegnuti to pitanje kad tad,ali je bolje sto su to uradili sad...Videce se njihova zajednicka borba i dokazace se drustvu da bez obzira na proslost ljubav u svemu igra veliku ulogu,da kod ljubavi jake nema prepreke i da je ne moze nista ugroziti😆.A da i kod nas kao sto kazes tako je...retki su oni koji razumeju ...pogotovu zene,za muskarca nece nista reci ali kad smo mi zene u pitanju e tu je prica..na zalost
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: Bikica

Morali su potegnuti to pitanje kad tad,ali je bolje sto su to uradili sad...Videce se njihova zajednicka borba i dokazace se drustvu da bez obzira na proslost ljubav u svemu igra veliku ulogu,da kod ljubavi jake nema prepreke i da je ne moze nista ugroziti😆.A da i kod nas kao sto kazes tako je...retki su oni koji razumeju ...pogotovu zene,za muskarca nece nista reci ali kad smo mi zene u pitanju e tu je prica..na zalost


Pogotovu kod vas u CG je to jako zastupljeno, ne verujem da postoji mesto na planeti gde su zene manje cenjene 😭 😭
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: shmeker

Uh teska epizoda za gledanje,nadam se sutra boljoj bas se osecam tuzno i glupavo bolje da nisam ni gledala😡


Smekerice(ne znam kako da vas oslovljavam),jao bas teska epizoda...i opet veliki prostor dat tikvici...a za sutra moze biti bolja u odnosu na danas ali romantike izgleda nece biti...mi cemo se nacekati ...mozda nas obraduju za N.G...uglavnom do sledeceg divalija(u novembru)ocekujemo rodenje deteta...tako da je povoljan januar-februar...oni opet gledaju po zvezdama taj povoljan period za 😆...ma znas na sta mislim🤣🤣🤣
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Ira kao da prvi put  vidi zstranjenost PTSanchi.To nije hir mlade osobenego smisljeno ismijavanje ljudskih vrlina loje posjeduje njena porodica, a An je samo izgovor.😡To je zastranjenost, iddoktrinacija unutar kaste, i to ne spada ni u tradiciju ni u modernizaciju.😡Nazalost vidimo i kroz seriju da su zene glavni akteri, iako su s druge strane i najveca grupacija obespravljenih i nezasticenih😲PKSanchi, iako potice iz slobodarske i tradicijom neopterecene porodice, utjecaj sredine je veliki😡Nisam iznenadjena njenim svinjarijama.CV i nasa An svakim danom zasluzuju sve vece divljenje❤️👍🏼