EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 35

Created

Last reply

Replies

1107

Views

86175

Users

22

Likes

3877

Frequent Posters

kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni


Kakvo zapazanje 👏 👏 👏 EEE Vrlo moguce...😃


Pozdravljam vas sve moje drugarice   🤗
Ne mogu jedno vreme da se javljam, ali tu sam sa vama.
Gledala sam danasnju epi i citala WU. 😊
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: kabakaba4


Pozdravljam vas sve moje drugarice   🤗
Ne mogu jedno vreme da se javljam, ali tu sam sa vama.
Gledala sam danasnju epi i citala WU. 😊


Kabice, imas li neku pametnu da dodas??? 🤗 Lepo je znati da si sa nama..
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni


Tesko cemo mi autobusom stici do Svice,mada moze da bude ko ona reklama za energetsko pice: Izvinite,je li ovo put za Kopaonik??😆 😆 Ti plati put,a za smestaj cemo da se uvalimo kod Kopice, cula sam da njen Shiv dobro kuva 🤣tako da cemo i za klopu da se snadjemo..Sh ce da se obraduje jer ce moci da provezba pre snimanja,a i mi jer cemo biti od pomoci 😆😉




🤣moze dogovoreno,je cu prva na probno snimanje jel moze😳🤣
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker




🤣moze dogovoreno,je cu prva na probno snimanje jel moze😳🤣


Ma sve moze, samo nemoj mnogo da potrosis scenografiju, treba da ostane i za nas nesto 🤣 🤣
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Pazicu da scenografija ne mrdne ,ne brinite😉
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker

Pazicu da scenografija ne mrdne ,ne brinite😉


😆Vidim ja da bi to bilo ko u filmu "Carlston za Ognjenku " kada su videle musko..mi ovde ko da dugo pijemo samo paukovacu 🤣

http://www.youtube.com/watch?v=QuRctLXYzO8

https://www.youtube.com/watch?v=HgeMQuK0xxE




Edited by Daltoni - 11 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Da budem iskrena i nije mi trebalo dugo da shvatim zasto su CV sada stvorili ovu dramu..Pa sve je toliko prosto 🤪 da nije potrebno da se udubljujemo u tematiku iako sve mi to rado cinimo. 🤬Naime, sada se ovo oko razvedenih zena i njihovog polozaja odvija kod Sh jer su u An selu svi lepo prihvatili njen drugi brak 👍🏼, i ne samo prihvatili nego i podrzali,bili srecni kao da se njihova rodjena cerka udaje..ali u Jaipuru je niko osim Shekarovih ne poznaje 👎🏼 ,tako da ce biti drame, tu cemo videti na kakvu osudu u drustvu nailazi porodica koja prihvati razvedenu zenu za snaju..😭
😉Drugo, Sashi ili sa razlogom prozvana Pokondirena tikva😡
..Cesto se pitamo koji je njen problem❓, a i to je jako prosto shvatiti.😃.Ona je ljubomorna na An, na paznju koju joj svi poklanjaju  🤗 , na ljubav koju njen brat oseca prema njoj❤️..ona vise nije centar sveta za svoju porodicu💔,pogotovu bratu koji je najvise razmazio od malena🥺..to sto ona radi je ljudska reakcija na nekoga ko ugrozava tvoj polozaj u kuci i porodici, ali ta nesigurnost i ljubomora se ne lece dobrim delima🤔,niti mudrim recima🤓, vec samo onda kada An bude stvarno porazena i PT zadovolji svoju sujetu izbacujuci je sa terena😡,tek onda bi mogla da je sagleda realno⭐️. Nadam se da se to nece desiti, ali to isto znaci produzetak An problema sa njom🤢..Verovatno postoji jos neki nacin,mozda se i namesti situacija da jedino PT bude uz An u nekoj situaciji i onda je prihvati😲..Videcemo..😲Scenaristi su namerno pomesali emocije kod nje, ljubav prema svemu sto je po njenom misljenju moderno i gadjenje prema siromastvu,seoskom stanovnistvu i bedi..😲Ona iz nekog straha uzdize sebe iznad drugih hvatajuci se za stvari koje imaju materijalnu vrednost, duhovnost njenog lika je svedena na osecaj ljubomore😡, veliku potrebu da bude voljena❤️ i laznu mudrost kroz reci ,za koje ona kaze, da su istina😈. Verovatno sebe smatra dosta pametnom🤓,lepom🤡 ,voljenom❤️,bogatom☢️ i modernom.😎...pa kako neko takav da prihvati nesto manje..😕🤢
Edited by Daltoni - 11 years ago
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Hit DANA :

http://www.youtube.com/watch?v=feyOovp1Hls

Hvala Smekerici na inspiraciji..😉
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni


😆Vidim ja da bi to bilo ko u filmu "Carlston za Ognjenku " kada su videle musko..mi ovde ko da dugo pijemo samo paukovacu 🤣

http://www.youtube.com/watch?v=QuRctLXYzO8



🤣🤣🤣pravo kazes,
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni

Hit DANA :

http://www.youtube.com/watch?v=feyOovp1Hls

Hvala Smekerici na inspiraciji..😉



I sta sad ja da radim? 🤣sta vi radite kad zgazite na minu?🤣🤣