Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 5

Created

Last reply

Replies

1107

Views

86163

Users

22

Likes

3877

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni

Dobro jutro svima..An je napokon napustila haveli i pocinje novi zivot..a vi jos spavate πŸ˜†
Nema nikakvih novosti od jutros.Mozda bude nesto u toku dana..Odoh i ja da sticam πŸ˜†



dobro jutro ja sam ustala🀣.
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
http://www.dailymotion.com/video/xw17e1_u-me-tv-news-24-18th-december-2012-video-watch-online_lifestyle?search_algo=2#.UNA6G6zty_e    evo na 19.30
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker

http://www.dailymotion.com/video/xw17e1_u-me-tv-news-24-18th-december-2012-video-watch-online_lifestyle?search_algo=2#.UNA6G6zty_e    evo na 19.30




Bas su nasmejani i super su scene ali tikva opet nesto negoduje uhhh jel zna neko sta su pricali ili gde da nadjem prevod

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker




Bas su nasmejani i super su scene ali tikva opet nesto negoduje uhhh jel zna neko sta su pricali ili gde da nadjem prevod



???????? ?? ???? ?????? ????? ????
????? ????? ?? ???? ??? ??? ??? ?????????? .. ???? ?????? ? ????? ?????? ???? ?????? ????? .. ???? ??????? ..
?? ???? ????? ?? ????? ? ??? ? ???? ???????? ????????? ??????
??????? ???????? ????? ?? ??? ?? ?? ????? ? ????????? ??? ???? ?????? ???????, ??? ?? ??? ?? ??? ?????? .. ?? ???? ????? ??? ?? ??????? .. ???????? ?? ??? ???????? ???? ?????? .. ? ?? ???? ????? ????? ?? ????? ?? ?????? ??????? πŸ˜›
???? ?? ????? ??? ????, ??? ?? ???? ????? ????? ???? ??????? ???? ???? ??? ???? ???? ????
?????? ????? ? ???? ?? ??????? ????????? ?? ????????? 😊
???? ???? ?????? ???? ????? ???? ?? ?????? ???? ????

??? ????? ?? ??? ????? ?????? ?? ?????? ?? ??? ?????? ?? ???
????? ?????? ????? ?????? ????? ????? ??? πŸ˜† , ????? ?? ??
?????? ???? ??? ??????? ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? πŸ˜†πŸ˜‰

?? ???? ????? ???? ?? ?????? ????? ?? ?????????? πŸ˜³πŸ˜ƒ                                                                        ovo sam prekopirala ne razume se bas najbolje ali ima nagovestaj sta se desavalo
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker



???????? ?? ???? ?????? ????? ????
????? ????? ?? ???? ??? ??? ??? ?????????? .. ???? ?????? ? ????? ?????? ???? ?????? ????? .. ???? ??????? ..
?? ???? ????? ?? ????? ? ??? ? ???? ???????? ????????? ??????
??????? ???????? ????? ?? ??? ?? ?? ????? ? ????????? ??? ???? ?????? ???????, ??? ?? ??? ?? ??? ?????? .. ?? ???? ????? ??? ?? ??????? .. ???????? ?? ??? ???????? ???? ?????? .. ? ?? ???? ????? ????? ?? ????? ?? ?????? ??????? πŸ˜›
???? ?? ????? ??? ????, ??? ?? ???? ????? ????? ???? ??????? ???? ???? ??? ???? ???? ????
?????? ????? ? ???? ?? ??????? ????????? ?? ????????? 😊
???? ???? ?????? ???? ????? ???? ?? ?????? ???? ????

??? ????? ?? ??? ????? ?????? ?? ?????? ?? ??? ?????? ?? ???
????? ?????? ????? ?????? ????? ????? ??? πŸ˜† , ????? ?? ??
?????? ???? ??? ??????? ??? ?? ???? ?? ?? ???? ???? πŸ˜†πŸ˜‰

?? ???? ????? ???? ?? ?????? ????? ?? ?????????? πŸ˜³πŸ˜ƒ                                                                        ovo sam prekopirala ne razume se bas najbolje ali ima nagovestaj sta se desavalo


they showed AnSh entering shivs house 
his daddu gives him a sword as part of the ceremony ..then anandi in veil picks up some thalis of food ..some rituals ..
bg voice said that devar n maa n whole family welcomed anandi 
Saanchi demanded an aeroplane from Shiv that put him in tension as its such a demand but he gave her a gift ..that is not an aeroplane but made her happy ..they showed her opening a white box..and bg voice said chalo iss madam se peecha chhootaπŸ˜›
Then it was mahi's turn but BG voice said jaldi baat ban gayi yaha wow shiv bach gaya
Anandi enters the house with red footprints as per tradition😊
AnSh intv Anandi says hubby's house is also apna ghar

Shiv said jo bhi hai khazan ki haveli se toh achcha hi hai
do do haveli pakar anandi bahot khush hai πŸ˜† he said
Anandi says haa property toh ho hi gayi na teen teen πŸ˜†πŸ˜‰

BG voice said AnSh will honeymoon on SwitzerlandπŸ˜³πŸ˜ƒ    opet sam zabrljala ali evo ispravke πŸ˜ƒ

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Znaci dolaze na medeni mesec kod Kopice u Svicu..Cula sam da je Svajcarska prelepa u ovo doba godine πŸ˜†Resila sam gde cu na zimovanje ove godine.. πŸ˜† πŸ˜†.Dakle, i mi cemo da joj se utrapimo u goste dok traje snimanje...🀣🀣 Bas mi je zao sto Kopica sada nije online da ovo procita πŸ˜† Kad nekog hoce,ono ga hoce..Sada ce Kopica da ima dva Shiva,a mi opet ni jednog πŸ€£ πŸ€£
Kop,eto mene kod tebe,cim pocne medeni mesec..pa nije Svica daleko ko Indija a Sh moze malo i da nas koristi ko vezbanke za snimanje..πŸ˜†
Edited by Daltoni - 11 years ago
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Taman sam htjela da Kopici javim neka se vraca kako zna, a neka iznislja razlog povratka kuci.Svog Sh neka ostavi kod familije,πŸ˜‰ a Kop da organizuje docek u Svici. U odboru za docek AnSh, normalno miπŸ˜‰πŸ˜†
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago


http://www.rangmunch.tv/index.php/writers-gully/newsbar/item/2382-sriti-jha-to-enter-balika-vadhu

Ovo je slican clanak, ali drugaciji. Izvinjavam se ako je neko vec postavio isti.
Tu pise da ova nova dolazi za dve nedelje

kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago


"Dearie, I am not saying that I never found him handsome. Initially I did. 
But as we got to see him more, we found him to be a real boring man, the kind of men who like to live under their wife's thumb. All that he has to do is say 'I understand' a maha-boring dialogue for a man.. 
He talks also like a girlie. so in my view he is a cute girlie."

@ Dal... jesi li videla ovo na forumu?
Jedna osoba je napisala nekoliko postova o Sh kako je "girlie" i ismejava ga da je zenskast😲

But, dear, dont you find him a girlie? After watching today's episode that got confirmed because he seemed to have cried more than anandi."


"Cute is a word used especially for children and sometimes ladies. Men are called handsome, dashing, smart, etc"

"But it is okay to call shiv 'cute' who is so girlie girlie"

Bas me cudi da neko tako pise o Sh, jer je kod svih drugih popularan.😲 KO li je ta osoba??

To se nalazi u forumu pod nazivom... "shiv was gonna cry..."


Edited by kabakaba4 - 11 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
http://www.istream.com/news/watch/228938/All-set-for-Shiv-and-Anandis-marriage-  evo sta sam nasla πŸ˜ƒ