EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 6

Created

Last reply

Replies

1107

Views

86171

Users

22

Likes

3877

Frequent Posters

kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker

http://www.istream.com/news/watch/228938/All-set-for-Shiv-and-Anandis-marriage-  evo sta sam nasla 😃



Uf, sta nam vredi kad razvezu na svom jeziku.
Na engleskom sam razumela da je rekao da ce posle svadbe biti i honeymoon, kao i to da ce An divno da izgleda.
Sve drugo je na Hindu.
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: kabakaba4



Uf, sta nam vredi kad razvezu na svom jeziku.
Na engleskom sam razumela da je rekao da ce posle svadbe biti i honeymoon, kao i to da ce An divno da izgleda.
Sve drugo je na Hindu.



Hvala ti i to je nesto,ja nisam nista razumela🤣samo klimam glavom i gledam u sh
Sneha.Love thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker

http://www.dailymotion.com/video/xw17e1_u-me-tv-news-24-18th-december-2012-video-watch-online_lifestyle?search_algo=2#.UNA6G6zty_e    evo na 19.30

Hvala za link, bas su slatki i kao i uvek u intervjuima bas se slatko zezaju. Steta sto ne razumemo sve sto kazu. U svakom slucaju raduju se SR (prva bracna noc) i HM u Svici (Sid je u nekom intervjuu rekao da ce ceo bracni zivot AnSh biti kao medeni mesec). Mashala... bas se radujemo.😳
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: loveansh

Hvala za link, bas su slatki i kao i uvek u intervjuima bas se slatko zezaju. Steta sto ne razumemo sve sto kazu. U svakom slucaju raduju se SR (prva bracna noc) i HM u Svici (Sid je u nekom intervjuu rekao da ce ceo bracni zivot AnSh biti kao medeni mesec). Mashala... bas se radujemo.😳


Steta je sto ne razumemo, ali nismo jedine. Vidim da na forumu ima jos njih koji traze prevod.
Ako se neko resi da stavi WU, bice dobro.
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: shmeker



Hvala ti i to je nesto,ja nisam nista razumela🤣samo klimam glavom i gledam u sh


Samo ti gledaj u njega.🤣
Neko je u vezi tog snimka rekao da je Sh svaki dan sve pozeljniji i da je ubistven 
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni

Znaci dolaze na medeni mesec kod Kopice u Svicu..Cula sam da je Svajcarska prelepa u ovo doba godine 😆Resila sam gde cu na zaimovanje ove godine.. 😆 😆.Dakle, i mi cemo da joj se utrapimo u goste dok traje snimanje...🤣🤣 Bas mi je zao sto Kopica sada nije online da ovo procita 😆 Kad nekog hoce,ono ga hoce..Sada ce Kopica da ima dva Shiva,a mi opet ni jednog 🤣 🤣
Kop,eto mene kod tebe,cim pocne medeni mesec..pa nije Svica daleko ko Indija a Sh moze malo i da nas koristi ko vezbanke za snimanje..😆



Ne zna se kada se snima honeymoon, mozda je vec snimljen ranije ??
Bilo kako, hocu da kazem da sad u Svici sigurno ima snega i ne mogu da zamislim Anandi u tom avataru po snegu. Sto bi bio stos da se pojavi u skijaskom odelu, pa da padnemo u nesvest! 😆
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: kabakaba4


Samo ti gledaj u njega.🤣
Neko je u vezi tog snimka rekao da je Sh svaki dan sve pozeljniji i da je ubistven 


Ja se potpuno slazem sa tom osobom,ali bih ipak zelela da to potvrdim uzivo 🤣
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: kabakaba4



Ne zna se kada se snima honeymoon, mozda je vec snimljen ranije ??
Bilo kako, hocu da kazem da sad u Svici sigurno ima snega i ne mogu da zamislim Anandi u tom avataru po snegu. Sto bi bio stos da se pojavi u skijaskom odelu, pa da padnemo u nesvest! 😆


I sama pomisao na nju u tom avataru mi je presmesna, sa druge strane Sh u skijaskom odelu mmm
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: kabakaba4



"Dearie, I am not saying that I never found him handsome. Initially I did. 
But as we got to see him more, we found him to be a real boring man, the kind of men who like to live under their wife's thumb. All that he has to do is say 'I understand' a maha-boring dialogue for a man.. 
He talks also like a girlie. so in my view he is a cute girlie."

@ Dal... jesi li videla ovo na forumu?
Jedna osoba je napisala nekoliko postova o Sh kako je "girlie" i ismejava ga da je zenskast😲

But, dear, dont you find him a girlie? After watching today's episode that got confirmed because he seemed to have cried more than anandi."


"Cute is a word used especially for children and sometimes ladies. Men are called handsome, dashing, smart, etc"

"But it is okay to call shiv 'cute' who is so girlie girlie"

Bas me cudi da neko tako pise o Sh, jer je kod svih drugih popularan.😲 KO li je ta osoba??

To se nalazi u forumu pod nazivom... "shiv was gonna cry..."



U Bozijoj basti svakakvih ljudi, svakakvih cudi.😕Ta-j ima izbor.J🐷 mozdaEto s njim je jako uzbudljivo i nesigurno.Svaki dan imao-la bi stres.
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Dal, skijasko odijelo❓a Sh kao trokrilni ormar😲Meni je pao na pamet zimski bazen, pa onaj peskir oko struka...😳a napolju veju pahuljice...😉😆