EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 7

Posted: 11 years ago
Bas su bili slatki u kolima...
PS Jeste li videle haveli u precapu, woow
Posted: 11 years ago
Originally posted by Daltoni


Bas su bili slatki u kolima...
PS Jeste li videle haveli u precapu, woow


Samo to u kolima i precap sam igledala ovo ostalo vec vidjeno,auuu ocekivala sam vise.A haveli ostavlja bez daha morace da promeni garderobu inace ne uklapa se njena odeca uz ovakvu kucu🤣jos da procitam sta su pricali i to je za danas,nista drugo nije ni bilo interesantno
Posted: 11 years ago
 Tek sutra ono pravo, a mozda opet nesto izmisle za Sing porodicu, pa tek u petak AnSh😲
Posted: 11 years ago
Originally posted by dadisabih


 Tek sutra ono pravo, a mozda opet nesto izmisle za Sing porodicu, pa tek u petak AnSh😲


Moguce da ce biti sutra jer im je sutra merenje gledanosti pa su zato ostavili,ali preterase vise🥱😕
Posted: 11 years ago
U kom gradu je taj Shekar dvorac❓ Ma neka se AnSh usele u Sh⭐️ kucicu.Za njih dovoljno😊A kad budu imali djece, e onda u dvorac😊  Koliko ima prostorija, trazit ce se mobitelom i kompasom😕a sastajat ce se u ruzicnjaku u basti😊
Posted: 11 years ago
Originally posted by shmeker




Samo to u kolima i precap sam igledala ovo ostalo vec vidjeno,auuu ocekivala sam vise.A haveli ostavlja bez daha morace da promeni garderobu inace ne uklapa se njena odeca uz ovakvu kucu🤣jos da procitam sta su pricali i to je za danas,nista drugo nije ni bilo interesantno

Eh ti radoznalice, hoces da znas sta su pricali 😆
Evo, sazeto cu ti prevesti, medjutim, ja sam se razocarala, jer je spomenula 🐷
Pa zar je morala bas na svadbi!!!???

Evo, ovako...
Rekla je da ce joj nedostajati njena porodica, a i ona ce njima. On joj kaze da ne mora da se odrekne svoje porodice radi nove, vec da ih obe uklopi i da ce joj on u tome pomoci.
Ona mu se zahvaljuje, a on pita zasto.
An mu kaze da se zahvaljuje za mnoge stvari, a najvise zato sto je vratio 🐷 u Haveli 😡🤢

Dalje, ponovo u kolima.. ona spava na njegovom ramenu, a on sav srecan. Kada su kola zaskripala, ona se probudila, ali je ponovo zaspala, sto je Sh opet obradovalo.


Posted: 11 years ago
Originally posted by dadisabih


U kom gradu je taj Shekar dvorac❓ Ma neka se AnSh usele u Sh⭐️ kucicu.Za njih dovoljno😊A kad budu imali djece, e onda u dvorac😊  Koliko ima prostorija, trazit ce se mobitelom i kompasom😕a sastajat ce se u ruzicnjaku u basti😊

U Ujdapuru.
Posted: 11 years ago
Evo i mene na kratko, stvarno nas udavise sa babom i njenima, a AnSh samo na kasicicu, tj vise na kapaljku. Slazem se da ce od sutra verovatno biti vise romantike, ali treba to docekat.
 
Bas su slatki AnSh u kolima😳, a sto se tice Shekarove havele mislim da ANSh nece tamo ziveti, nego u CH (da bude blize babi, koja je nacisto prolupala i pocela ponovo da maltretira sve redom😡).
Posted: 11 years ago


Ajooj, ovi dvoje JOS UVEK oslovljavaju jedno drugog sa Anandi ji i colector saab! 😲
Pa dokle?😆
Posted: 11 years ago
Originally posted by kabakaba4




Ajooj, ovi dvoje JOS UVEK oslovljavaju jedno drugog sa Anandi ji i colector saab! 😲
Pa dokle?😆

Kako li ce biti poslije "radione"😆i kad budu sami.ISTO.Njihove zene ne zovu muza imenom,to ste primjetile, a tek nadimkom😆😆😆 ili ne daj Boze da mu tepa🤣

Related Topics

No Related topics found

Topic Info

22 Participants 1107 Replies 86055Views

Topic started by Daltoni

Last replied by Bikica_Biki

loader
loader
up-open TOP