Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 8

Created

Last reply

Replies

1107

Views

86166

Users

22

Likes

3877

Frequent Posters

smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: kabakaba4


Eh ti radoznalice, hoces da znas sta su pricali ๐Ÿ˜†
Evo, sazeto cu ti prevesti, medjutim, ja sam se razocarala, jer je spomenula ๐Ÿท
Pa zar je morala bas na svadbi!!!???

Evo, ovako...
Rekla je da ce joj nedostajati njena porodica, a i ona ce njima. On joj kaze da ne mora da se odrekne svoje porodice radi nove, vec da ih obe uklopi i da ce joj on u tome pomoci.
Ona mu se zahvaljuje, a on pita zasto.
An mu kaze da se zahvaljuje za mnoge stvari, a najvise zato sto je vratio ๐Ÿท u Haveli ๐Ÿ˜ก๐Ÿคข

Dalje, ponovo u kolima.. ona spava na njegovom ramenu, a on sav srecan. Kada su kola zaskripala, ona se probudila, ali je ponovo zaspala, sto je Sh opet obradovalo.




Sta cu ๐Ÿคฃhvala ti puno,ni meni se ne svidja sto ga je spomenula uh ja sam ocekivala neki romantican razgovor a ona po starom.Samo da pocne vise nesto lepse inace haos 
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: dadisabih


Kako li ce biti poslije "radione"๐Ÿ˜†i kad budu sami.ISTO.Njihove zene ne zovu muza imenom,to ste primjetile, a tek nadimkom๐Ÿ˜†๐Ÿ˜†๐Ÿ˜† ili ne daj Boze da mu tepa๐Ÿคฃ



 E dok dodje do radione,to treba da docekamo ๐Ÿ˜ƒ
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: loveansh

Evo i mene na kratko, stvarno nas udavise sa babom i njenima, a AnSh samo na kasicicu, tj vise na kapaljku. Slazem se da ce od sutra verovatno biti vise romantike, ali treba to docekat.

 
Bas su slatki AnSh u kolima๐Ÿ˜ณ, a sto se tice Shekarove havele mislim da ANSh nece tamo ziveti, nego u CH (da bude blize babi, koja je nacisto prolupala i pocela ponovo da maltretira sve redom๐Ÿ˜ก).



Kako CVs samo stalno menjaju babin karakter. 
Ako ovako nastavi, bice nemoguca, tesko snajama.๐Ÿ˜ฒ

I do sada je njen unuk bio dugo odsutan, zasto joj  bas sada i on, a jos vise Anandi , nedostaju.
Neko je spomenuo u IF da moze da se desi da An pocne cesto da dolazi  u Haveli da ih posecuje i tesi, pa se to nece svidjati Shekarovima. Moze da stvori problem.๐Ÿ˜•
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Dadisa je bas u velikoj tuzi za An.One su se dopunjavale uzajamno.๐Ÿ˜Š Sto je mudrosti to ja An prihvatala od Dadise, a sto je ljudskosti i ljbavi, to je Dadisa ucila od An๐Ÿ˜Š Jedini clan porodice kojeg je Dadisa uvazavala bila je An.Danas je pokazala svojim ponasanjem sta misli i osjeca prema snahama, ne uvazava ih, sto ne znaci da ih ne voli๐Ÿ˜ŠSad kad vidimo njeno ocajanje sto je An otisla, mozemo shvatiti i kolika je njena velicina bila da pobijedi egoizam, da zadrzi An, mada je bila i na samom rubu da u njoj pobijedi upravo taj egoizam.๐Ÿ˜Š 
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Ove epizode valja nekoliko puta odgledati, stisati emocije, shvatiti poruku.A ja planem, ispreskacem puno scena, naljutim se, pa kad primjenim njihove recepte, ocutim, tek onda shvatim.๐Ÿ˜Š Mi prebrzo zivimo, pa tako ocekujemo i zbivanja da sto prije protutnjaju๐Ÿ˜Š

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Veceras na pinku veridba..prelepo...napokon sam odgledala sta je ko rekao na veridbi i oko veridbe,tako da mogu posteno reci da sam uzivala u seriji veceras..
U prekapu Jag ..kaze sada je moje mesto u An srcu i u mojoj porodici i kuci zauzeo onaj inspektor..๐Ÿฅณ๐Ÿ˜† Oni izbacivaci ga iscepase ko svinja mastan dzak ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ Ne znam zasto,ali prosto uzivam u takvim scenama..๐Ÿ˜ˆ
Edited by Daltoni - 11 years ago
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: Daltoni

Veceras na pinku veridba..prelepo...napokon sam odgledala sta je ko rekao na veridbi i oko veridbe,tako da mogu posteno reci da sam uzivala u seriji veceras..
U prekapu Jag ..kaze sada je moje mesto u An srcu i u mojoj porodici i kuci zauzeo onaj inspektor..๐Ÿฅณ๐Ÿ˜† Oni izbacivaci ga iscepase ko svinja mastan dzak ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ Ne znam zasto,ali prosto uzivam u takvim scenama..๐Ÿ˜ˆ


I ja sam gledala veceras. Ona scena gde Sh zamislja kako igra sa An...๐Ÿ˜Š
Ostade ๐Ÿท bez para, pa ce sada poceti njegove peripetije.
Valjda cemo uskoro videti i Gori zadnji put.
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: kabakaba4


I ja sam gledala veceras. Ona scena gde Sh zamislja kako igra sa An...๐Ÿ˜Š
Ostade ๐Ÿท bez para, pa ce sada poceti njegove peripetije.
Valjda cemo uskoro videti i Gori zadnji put.


Da,i videcemo sta je Gauri zapravo rekla da ce uraditi sa detetom i sta joj je majka na to rekla..
Sneha.Love thumbnail
Posted: 11 years ago
http://www.aapkacolors.com/us/shows/balika-vadhu-kacchi-umar-ke-pakke-rishte-12.html

Pogledajte ovo, nasla sam na forumu. Deo iz sutrasnje epizode , dolazak AnSh u Shekarovu haveli, KB. Mnogo je lepo
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
Originally posted by: loveansh

http://www.aapkacolors.com/us/shows/balika-vadhu-kacchi-umar-ke-pakke-rishte-12.html

Pogledajte ovo, nasla sam na forumu. Deo iz sutrasnje epizode , dolazak AnSh u Shekarovu haveli, KB. Mnogo je lepo



Hvala ti super je.Ali nisam mogla da odgledam do kraja na pola mi ukoci,da li je to do snimka ili moj komp zeza.Ona tikva opet u kadru fuj ,a ja i dalje nista ne razumem ๐Ÿ˜ƒdanas idem da upisem casove indijskog inace ne vredi nemoze ovako ,ubice me moja radoznalost ๐Ÿคฃ๐Ÿคฃ