Balika Vadhu

EX YU SCENARIO MALE NEVESTE #4 - Page 9

Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: loveansh

http://www.aapkacolors.com/us/shows/balika-vadhu-kacchi-umar-ke-pakke-rishte-12.html

Pogledajte ovo, nasla sam na forumu. Deo iz sutrasnje epizode , dolazak AnSh u Shekarovu haveli, KB. Mnogo je lepo



Izgleda da su promenili video, sada je tu ona scena sa babom i cajem..

Created

Last reply

Replies

1107

Views

86145

Users

22

Likes

3877

Frequent Posters

kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago


Hej Daaal! Gde si se izgubila? Dosla nam neka nova cura ๐Ÿ˜†๐Ÿ˜ฒ
Lepa je i ta slikica.

BTW, sinoc sam pogledala pocetak one serije i vidim da nije za gledanje.
Videla sam da je selo siromasno, ali imaju jednu bogatu porodicu u kojoj ima jedna "dadisa" koja vodi glavnu rec, imaju i jednu "Anandi"- socijalnog radnika koja je neustrasiva i brani zenu od muza koji je tuce po ulici, doktor i "klinika" su tu...
Vidim da je "dadisa" sva srecna sto je ona sama ziva, a devojcica koja se rodila u kuci moze da jede i staklo, nema za nju samilosti ๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿคข, uf, uf!
GROZNO!

Kazu da je serija napravljena da bi se na taj nacin borili protiv ubistva devojcica.
Nadajmo se da su uspeli, ali je verovatno stalno napeto u seriji i hvala im lepo!๐Ÿ˜ญ


smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: Daltoni



Izgleda da su promenili video, sada je tu ona scena sa babom i cajem..




Evo nasla sam na forumu sta se desavalo posto nemoze da se vidi



I don't know if this has already been posted.  I have added the Link, it is in Colors website.  Sneak Peek of Anandi's Grah Praveesh

Enjoy!๐Ÿ˜Š

http://www.aapkacolors.com/us/shows/balika-vadhu-kacchi-umar-ke-pakke-rishte-12.html

I am not able to post it on youtube or dailymotion.

For those who can't see the video:

Shiv's family is waiting for the bride& groom in front of the havali

Anandi and Shiv drive in and Anandi comments that 'Havali look very beautiful'
Shiv replies that 'I was quite young when I last saw the havali and it was just as grand then.  But it is decorated just for you"  Anandi smiles and blushes a little.

Shiv gets out of the car and helps Anandi get out as well.
Ira comes forward and immediately covers Anandi's face.  Shiv gestures as 'Why' and Ira replies 'I am not going to let people look at my DIL just like that.  They have to give gifts just to have a look at her' quite happily

Mahi says 'My dear Babhi, you are most welcome'.  Sachi leaves with a huff.

Suddenly the higida's (the people who are half man half woman) come and bless the married couple.  They bless that the couple are happy and hope they have a 'Lalla' (baby boy) by next Diwali.  Anandi and Shiv both blush and everyone laugh.

Minu and Ira go in to do the arti.  Daddu and Mahi brings the couple in with people spreading rose petals.  Ira does the Arti and says 'I must be dreaming because I can't believe that Shiv brought home such a beautiful wife' 

Mahi appears next to her and pinches her  He say 'It is not a dream, it for real.  Your son is really married'.  Everyone laughs

Ira calls out to Sachi to stop the couple at the door and get the nekhe.



smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: kabakaba4



Hej Daaal! Gde si se izgubila? Dosla nam neka nova cura ๐Ÿ˜†๐Ÿ˜ฒ
Lepa je i ta slikica.

BTW, sinoc sam pogledala pocetak one serije i vidim da nije za gledanje.
Videla sam da je selo siromasno, ali imaju jednu bogatu porodicu u kojoj ima jedna "dadisa" koja vodi glavnu rec, imaju i jednu "Anandi"- socijalnog radnika koja je neustrasiva i brani zenu od muza koji je tuce po ulici, doktor i "klinika" su tu...
Vidim da je "dadisa" sva srecna sto je ona sama ziva, a devojcica koja se rodila u kuci moze da jede i staklo, nema za nju samilosti ๐Ÿ˜ก๐Ÿ˜ก๐Ÿคข, uf, uf!
GROZNO!

Kazu da je serija napravljena da bi se na taj nacin borili protiv ubistva devojcica.
Nadajmo se da su uspeli, ali je verovatno stalno napeto u seriji i hvala im lepo!๐Ÿ˜ญ





Nije za gledanje,previse surovo ipak sam vise za romantiku ๐Ÿ˜ƒ
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
http://www.youtube.com/watch?v=vD5w3K5AR9I




evo ovo je super,samo ovakve epizode do kraja i bice super
kabakaba4 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: shmeker

http://www.youtube.com/watch?v=vD5w3K5AR9I




evo ovo je super,samo ovakve epizode do kraja i bice super


E ovaj video sam mogla da vidim, jer sam se setila saveta koji mi je dadi odavno dala. Naime, kopiram pa idem sa Chrome, jer tamo ne da da otvorim, pa odem na Mozila..super
Kako ga Anandi samo gleda! ๐Ÿ˜Š
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: kabakaba4


E ovaj video sam mogla da vidim, jer sam se setila saveta koji mi je dadi odavno dala. Naime, kopiram pa idem sa Chrome, jer tamo ne da da otvorim, pa odem na Mozila..super
Kako ga Anandi samo gleda! ๐Ÿ˜Š




Da i ja sam primetila ,ovde su mi delovali kao da su se stvarno vencali ๐Ÿ˜†definitivno ima neke hemije,nemogu bas toliko da se pretvaraju.
dadisabih thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 3 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: shmeker




Da i ja sam primetila ,ovde su mi delovali kao da su se stvarno vencali ๐Ÿ˜†definitivno ima neke hemije,nemogu bas toliko da se pretvaraju.


samo da nas ne udave sa Singovima, a ovoga prikazu par sekvenci๐Ÿ˜•. Kod Sekarovih je uvijek prijatna i opustena atmosfera, a kod onih stalno napeto, naredjenja-izvrsenja, iznenadjenja,๐Ÿ˜•i puno price i mudrovanja, ali samo par likova. Sumi i Gena samo figuriraju, a i ne smiju progovoriti, niti ih ko sta pita๐Ÿ˜•
Daltoni thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 7 Thumbnail Engager 1 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: shmeker




Nije za gledanje,previse surovo ipak sam vise za romantiku ๐Ÿ˜ƒ


Hej,
Sta sam ti rekla za seriju..Valjda je cilj da se opustis posle serije sa osmehom na licu, a ne da posle ne mozes da spavas..ali mozda neko i to voli..
Jeste,dosla vam nova ja..๐Ÿ˜†Promenila sam boju kose,sta cu,sve mi je farba izgorela, ako se neka od vas farba u plavo nemoj da koristi Stillovu "plavi led" jer ce ostati bez kose..๐Ÿ˜† Ja tako zavrsila ,pa sam skratila kosu za 15 cm i sada mi je do ramena ali me podmladjuje..๐Ÿ˜†
Edited by Daltoni - 11 years ago
smeker thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail
Posted: 11 years ago
This content was originally posted by: Daltoni


Hej,
Sta sam ti rekla za seriju..Valjda je cilj da se opustis posle serije sa osmehom na licu, a ne da posle ne mozes da spavas..ali mozda neko i to voli..




Zato je bolje da mi gledamo ove nase golubcice i sta ce se desiti i dal dali ce se skoro desiti RADIONA ๐Ÿ˜ณ nekako mi vies prija๐Ÿคฃ