Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only)

Posted: 9 years ago
Rainbow mini graphics  This is "Members Only" CC where Rainbow avatars & Moving avatars rules

😉 😃 🥳


Rainbow avatars   Rainbow avatarsMoving avatars 





Rainbow graphics



                     to all of you cute & curious people, who come to see the new place in the neighborhood.😛 Let me introduce our gang 😃


We are a bunch of girls who are coming from different countries of ExYu 😊  Rainbow mini graphics
Rainbow avatars Rainbow avatars Rainbow avatars Rainbow avatars Rainbow avatars

We are friendly people who Moving avatars and  are Moving avatars. We do not like to fight or argue Rainbow avatars, because we do believe that Rainbow avatars and have a right to different opinions.Rainbow avatars Rainbow avatars Rainbow avatars 😊

Our friends from India joined us...our sweet sisters that share our love and our dreams about Prats and SidYusha. We met here on IF, and become friends, because we all do believe that...
Love Orkut Scraps, love quotes graphics and comments

And we all just LOVE that magic that SidYusha always create when they are together.😳 We all love to chat and laugh, but most of all, we all love Pratyusha Banerjee ❤️ Moving avatars Moving avatars 😳


Rainbow graphics
We are a bunch of BIG DREAMERS Moving avatars, huge fans of Prats and SY,and we love to have a place where we can chat on our language about everything that is going on with our favorites 😳 and we got a permission from Mods to do that 😃 THANK YOU ❤️
Nature avatars Moving avatars Rainbow avatars Rainbow avatars Rainbow avatars


Credit for this amazing creation: Bikica  ❤️
Rainbow graphics
Dobro dosle u nas CC drage sanjalice Jedini uslov da budete clanovi ovog CC-a je da volite i bezrezervno podrzavate Prats ❤️ i SidYusha ❤️.  Mozete da pisete o svemu sto pozelite samo se morate pridrzavati pravila IF koja cu vam ukratko prevesti u sledecem postu.

Tko zeli da bude clan ovog CC-a treba da posalje PM Nataly ili loveansh
i da sacekate da vase ime bude dodato u spisak clanova. 😊    DOBRO DOSLI !!!

I tako mi cekamo da prodje ovo kisno razdoblje, i da duga ponovo zasja na nebu...da Prats ponovo pocne da glumi u nekoj novoj seriji i pokaze svoj raskosni talenat i svu svoju lepotu, i da eventualno, jednoga dana (kucni u drvce 😉) SidYusha ponovo bude zajedno, sireci svoju caroliju i magiju na sve nas  😳
⭐️  Pratyusha ❤️ & SidYusha ❤️ forever ⭐️  Rainbow mini graphicsMoving avatars



Rainbow graphics



Rainbow graphics



Rainbow graphics



Credit for siggy & avis: Bikica ❤️ 

Rainbow avatars Rainbow avatars Rainbow avatarsMoving avatars  Rainbow ecards
Rainbow graphics
Edited by loveansh - 9 years ago
Posted: 9 years ago
Rainbow avatars  Moving avatars Rainbow avatars Rainbow avatars Rainbow avatars



Ahilajkula
Ardjun728
Bikica
charu.j
Feniks
Ivone12
loveansh
Nataly
nehageet
ppp333
riya_ss9
Sarica
SEETHA.K
Senka
vibraj


Rainbow graphics


 
1) Only members of this CC can post here./samo clanovi ovog CC-a mogu pisati ovde
2) You can talk about anything you want here/mozete pricati o cemu god zelite
3) Pravila  IF's COC & Chat Club Forum rules se moraju postovati!

 
Pravila ukratko:

Zabranjeno je nazivanje glumaca pogrdnim imenima, kao i komentari o njihovom izgledu ili privatnom zivotu. Zabranjeno je bilo kakvo vredjanje i napad na bilo kog clana IF, kao i razlicite fan grupe. Nemojte postavljati poruke koje su povezane sa  seksualno uvredljivim materijalom . Nemojte postavljati poruke koje imaju svrhu da vredjaju I izazivaju svadju. Nemojte koristiti izraze u postovima koji se smatraju vulgaranim, punim mrznje , netrpeljivim i uvredljivim. Nemojte postavljati postove u kojima se neko licno napada, vredja, preti, I koji ne postuju  druge clanove .

Nemojte postavljati poruke koje su sve ispisane velikim slovima. Nemojte citirati vie od tri poruke u svom postu . Nemojte prelaziti preko 150 stranica
😃

https://www.indiaforums.com/forum/topic/1774650

Rainbow graphics

   Evo otvorih ovaj CC na nagovor mog OL deteta😉😆...posto trenutno ne mogu ovde da dolazim cesto kao sto bih htela, ostavljam Nataly da vodi ovaj CC onako kako samo ona to zna i ume a ja cu vam se cesce pridruziti pocetkom sledeceg meseca.😊

Uzivajte u ovom mestu i samo od vas zavisi koliko ce lep, saren i veseo biti, ispunjen Pratsinom lepotom i magijom koju samo SidYusha ume da isplete.
⭐️⭐️





Credit for siggies: Bikica
❤️

Rainbow Words

Rainbow graphics

Da bi ulepsali nase mesto ispod Duge, tu su  EMOTIKONI :

Za dobrodoslicu:



      Postavljena slika

SidYusha:




ON:



  





/peace

             :cop:   

             
         Postavljena slika        



ONA:



Dete:

           


Srecna:     

Zahvaljuje se:

Salje pusu:                        

Andjeo/ Djavo: 

Stidi se: 


Tuzna:


Ljuta:

Uzasnuta:  

Zahvalna:                                      Hoda:      

Razmislja/ceka:

Prevrce ocima/ Iznenadjena:

Namiguje:                                                   Ima ideju:

Muka joj je:

Moli se:         Priroda:

Mase:              Seta pse:          

Potvrdjuje/ DA:     

Negira/NE:    
   


Plazi jezik:      

Sa naocalama:
                 Postavljena slika   

Gladna/jede:

Skola:                   

Sport: 

              

Navijacice       ,  ,, 
,

                 

       -   -


Kafa/Caj:

Pusi/pije:

Kompjuter:               

Skace: 

Kuva:

Kucanski poslovi:

                 

Izlazak:

Zurka/ plese:


Rodjendan:   

Spavanje:          

Prevozna sredstva:

       

Razno: 

         

                



SA NATPISIMA: slika






PAROVI:
          

    bate

       



                  

        



SA SAJKACOM:
            



ZIMSKI:
 , , ,,,,,,,, , ,,


                      







       

      

Edited by loveansh - 9 years ago
Posted: 9 years ago


   Me first... 😛   


Finally...our CC...🥳

   




Mama🤗 you are the best...❤️ 


  

   



Pa da zapocnemo ovo nase druzenje tamo negde iznad duge ... ⭐️ 


   .[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=VO1ddjr7ri8[/YOUTUBE]


   

                                 ❤️SidYusha❤️ forever...⭐️ together...

Edited by Nataly - 9 years ago
Posted: 9 years ago
Originally posted by Nataly




   Me first... 😛   


Finally...our CC...🥳

   




Mama🤗 you are the best...❤️ 


  

   



Pa da zapocnemo ovo nase druzenje tamo negde iznad duge ... ⭐️ 


   .[YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=VO1ddjr7ri8[/YOUTUBE]


   

                                 ❤️SidYusha❤️ forever...⭐️ together...



Cao Nataly, duso slatka 🤗
Drago mi je da ti se svidja nas CC obojen duginim bojama. Pojma nemam zasto nece da mi svira bubica. Pokusat cu da postavim novu. 😊



nece ni ova, moram na dodatne casove 😉😆

Isla sam da komentiram u Pratsin profil i ugledala ovaj prekrasni siggy koji je Bikica uradila i postavila u njenom komentaru...posto Biki kaze da mogu da se sluzim njenim kreacijama koliko mi srce zeli, morala sam da je dodam ovde jer je ko stvorena za ovaj CC ❤️👏👏👏


Edited by loveansh - 9 years ago
Posted: 9 years ago
Ja sam bubicu cula kad sam kliknula na naslov kluba, znaci ne na moj pocasni prvi post, vec na sam naslov  "somewhere over the rainbow"...i Gagi je sluso...raspilavio se nacisto zajedno sa mnom...😳
kaze, nisam odusevljen kad zaglibis do u sitne sate ali mi je drago zbog  vas...e bas ste luckaste...😆
Posted: 9 years ago
Originally posted by Nataly


Ja sam bubicu cula kad sam kliknula na naslov kluba, znaci ne na moj pocasni prvi post, vec na sam naslov  "somewhere over the rainbow"...i Gagi je sluso...raspilavio se nacisto zajedno sa mnom...😳
kaze, nisam odusevljen kad zaglibis do u sitne sate ali mi je drago zbog  vas...e bas ste luckaste...😆


Cao mila 🤗
A da jesmo luckaste, jesmo 😉😆 Pozdrav Gagiju. Ja bubicu ne cujem, no valjda cu i to nauciti.😛

Kaze Biki da bi je cula ponovo moras da refreshujes stranicu.😃

Evo jos nekoliko dugom obojenih, prekrasnih kreacija nase Biki ❤️





PREKRASNO, Biki, ⭐️⭐️⭐️ Ljubim te ❤️🤗

Posted: 9 years ago
Evo me u kuhinji...moj Sini zauzeo primacu sobu, na jednom uvu fixni, na drugom mobilni a ti se mama seli u kuhinju...😆 veza mi je ovde malte ne pala na nivo mobilnog telefona ali nema veze...da malo numeroloski analiziram datum otvaranja naseg CC-a...😛 
24.6.2014...

2=Mesec(osecanja)+4=Merkur(inteligencija, razum, mentalna snaga)=6= Venera(ljubav, lepota, umetnost)
mesec Jun=6(Venera=ljubav po drugi put)
2(Mesec)+0+1(Sunce)+4(Merkur)=7=Neptun( intuitivnost, masta, snovi)
6+6+7=Venera+Venera+Neptun=19(1=Sunce/zivot+9=Mars/vatra) & 1+9=10=1=Sunce=svetlost, zivot...

2 x Mesec + 2 x Venera + 2 x Sunce + 1 x Mars + 1 x Neptun= Rainbow&Duga...really...the astrological formula for Rainbow...pa kud ces bolje...🥳



Posted: 9 years ago
Originally posted by loveansh




Cao mila
A da jesmo luckaste, jesmo Pozdrav Gagiju. Ja bubicu ne cujem, no valjda cu i to nauciti.

Kaze Biki da bi je cula ponovo moras da refreshujes stranicu.

Evo jos nekoliko dugom obojenih, prekrasnih kreacija nase Biki





PREKRASNO, Biki, StarStarStar Ljubim te



   Biki andjele 🤗 , javi se...❤️

   
                     
                        ❤️SidYusha❤️ forever...⭐️ together...


   [YOUTUBE]http://www.youtube.com/watch?v=776THaAz5nA[/YOUTUBE]


Posted: 9 years ago
Originally posted by Nataly


Evo me u kuhinji...moj Sini zauzeo primacu sobu, na jednom uvu fixni, na drugom mobilni a ti se mama seli u kuhinju...😆 veza mi je ovde malte ne pala na nivo mobilnog telefona ali nema veze...da malo numeroloski analiziram datum otvaranja naseg CC-a...😛 
24.6.2014...

2=Mesec(osecanja)+4=Merkur(inteligencija, razum, mentalna snaga)=6= Venera(ljubav, lepota, umetnost)
mesec Jun=6(Venera=ljubav po drugi put)
2(Mesec)+0+1(Sunce)+4(Merkur)=7=Neptun( intuitivnost, masta, snovi)
6+6+7=Venera+Venera+Neptun=19(1=Sunce/zivot+9=Mars/vatra) & 1+9=10=1=Sunce=svetlost, zivot...

2 x Mesec + 2 x Venera + 2 x Sunce + 1 x Mars + 1 x Neptun= Rainbow&Duga...really...the astrological formula for Rainbow...pa kud ces bolje...🥳





WOW, superiska, prekrasno. Lepo nam se to sve namestilo. 😊 Rainbow avatars 
Nek nam je sa srecom Rainbow avatars i nadam se da ce, jednom kada se zalaufamo, stranice leteti Rainbow avatars  Rainbow Codes
Posted: 9 years ago
Originally posted by loveansh




WOW, superiska, prekrasno. Lepo nam se to sve namestilo. Smile  
Nek nam je sa srecom i nadam se da ce, jednom kada se zalaufamo, stranice leteti  


Ma gde ti, Biki i ja poduhvatimo tu nema da omane...⭐️

Related Topics

doc-text Topics pencil Author stackexchange Replies eye Views clock Last Post Reply
💜Somewhere Over the Rainbow #40 With Prats in our hearts 💜

pencil Viswasruti   stackexchange 727   eye 6871

Viswasruti 727 6871 6 hours ago vibraj
🧡Somewhere Over the Rainbow #39 With Prats in our hearts🧡

pencil Viswasruti   stackexchange 1193   eye 15875

Viswasruti 1193 15875 3 months ago Viswasruti
🎶Sadabahar Geet🎵 Thread # 3 || Members only ||

pencil LizzieBennet   stackexchange 361   eye 8117

LizzieBennet 361 8117 4 months ago Viswasruti

Topic Info

12 Participants 1051 Replies 100820Views

Topic started by Sneha.Love

Last replied by NatalyMusketeer

loader
loader
up-open TOP