Somewhere, over the rainbow #1 (Members Only) - Page 3

Posted: 9 years ago

A gde je nas maestro Bikinardo da Hercegnovi?! 😕 Ja treba da idem u krpe a ne mogu bez moje pidzame...😭 a moze i peskirce...😆 dapace, peskirce mi jos bolje odgovara...🤣


Posted: 9 years ago
                 
Veliki  pozdrav i dobrodoslica svim clanovima, sanjarima,romanticarima...ovde "Negde iznad duge" 
                  
Niko nije ni posve dobar ni posve los, niko nije ni posve crn ni posve beo, ali ni posve siv. Izmedju toga postoji citava skala savrsenstva boja i nijansi. Lepota sveta jesu nijanse... najlepse nijanse su u duginim bojama..
                  
 
                  
SY
Kazu da misli putuju i brze od svetlosti .Stalno ste u njima i ispunjavate i moj dan i moju noc...Bojama duge unosite u moj zivot sunce koje me greje dok nas kilometri razdvajaju.Nista ne menja moju ljubav prema vama i nista je ne moze povrediti.Jer ja vam saljem svoje misli i sa njima puno ljubavi.
                       
    
                
    
              
    
              
Posted: 9 years ago
Originally posted by Nataly



A gde je nas maestro Bikinardo da Hercegnovi?! 😕 Ja treba da idem u krpe a ne mogu bez moje pidzame...😭 a moze i peskirce...😆 dapace, peskirce mi jos bolje odgovara...🤣




Nato, duso prekrasna 🤗

Biki trenutno nije tu ali peskirce nema da fali 😉😆

https://i.imgur.com/sAFO6iT.gif
Posted: 9 years ago
Originally posted by loveansh




Nato, duso prekrasna 🤗

Biki trenutno nije tu ali peskirce nema da fali 😉😆

https://i.imgur.com/sAFO6iT.gif
Draga moja...duso najsladja Branka❤️ ne vidis da sam upravo stigla...malo mi bus kasnio...😆
               
Posted: 9 years ago
Originally posted by Bikica


                 
Veliki  pozdrav i dobrodoslica svim clanovima, sanjarima,romanticarima...ovde "Negde iznad duge" 
                  
Niko nije ni posve dobar ni posve los, niko nije ni posve crn ni posve beo, ali ni posve siv. Izmedju toga postoji citava skala savrsenstva boja i nijansi. Lepota sveta jesu nijanse... najlepse nijanse su u duginim bojama..
                  
 
                  
SY
Kazu da misli putuju i brze od svetlosti .Stalno ste u njima i ispunjavate i moj dan i moju noc...Bojama duge unosite u moj zivot sunce koje me greje dok nas kilometri razdvajaju.Nista ne menja moju ljubav prema vama i nista je ne moze povrediti.Jer ja vam saljem svoje misli i sa njima puno ljubavi.
                       
    
                
    
              
    
              


Biki, ljubavi, toliko si me obradovala  ❤️🤗



Hvala ti na prekrasnim avisima kojima si obojila ovo mesto, hvala ti na divnim recima kojima si ispunila moju dusu i hvala ti na prijateljstvu, sreco moja prekrasna
.Rainbow avatars
Posted: 9 years ago
Originally posted by Bikica


Draga moja...duso najsladja Branka❤️ ne vidis da sam upravo stigla...malo mi bus kasnio...😆
               


Izvini srecice, malo me je dekoncentrirao Sid u peskiricu😳, hoce to tako ovo moje dete, Nataly da me izbaci iz koloseka, ne vodi ona racuna o mom srcu i krstenici. 😉😆 Cim sam dosla k sebi videh da si ti tu, i pojma nemas koliko sam se obradovala😃. Super ti je busic, ko iz doba hipy pokreta😆😆😆, no glavno da je stigo, ljubim te ja.🤗 Zaboravih tamo da ti kazem, neizmerno mnogo ti hvala za prekrasnu pesmu koju si postavila u svom postu, da nam ispuni ljubavlju ove dugom obojene stranice. Prekrasna je pesma, udara u dusu i vraca secanja❤️
Posted: 9 years ago
Originally posted by loveansh




Nato, duso prekrasna

Biki trenutno nije tu ali peskirce nema da fali

   


                      Ufff... a jel ima neki program za skidanje peskirceta...

Posted: 9 years ago
Uzivajte u osmesima,pesmi i velikoj ljubavi...u prelepim duginim bojamaSa ljubavlju od Biki------------------

                        
     
                           
     
     
                
    
                                              
Edited by Bikica - 9 years ago
Posted: 9 years ago
Originally posted by Bikica


Uzivajte u osmesima,pesmi i velikoj ljubavi...u prelepim duginim bojamaSa ljubavlju od Biki------------------

                        
     
                           
     
     
                
    
               
                   
             


WOW, Biki, prekrasni su ti ovi avisi, SidYusha u duginim bojama. Ovaj poslednji srce slama, i dalje me dusa zaboli kada se, gledajuci ovu scenu,setim da su to poslednji trenuci kada su  nase dusice bili zajedno.  Hvala ti mila, obojila si ovo mesto magijom SidYushe...
❤️

 Welcome comment gifs Biki, carobnice nasa mila 🤗
Posted: 9 years ago
@Branka,moja dusa slatka🤗 dosla sam namerno samo da vam se javim..i pozelim sve najlepse na ovom divnom romanticnom mestu-koji vec sa pocetka odise tolikom toplinom i siri jako nezne vibracije u duginim bojama i bojama ljubavi.
A  kod mene na snazi.. ono poznato moje.😉
Ljubim te i puno volim ja-to znas🤗

@Nats🤗tvoji peskirici ,pizamice i tako to...jos malo trazices i bokserice😆no dok njih ne nabavimo ja ti postavljam tvoju pizamu ...koju non stop gubis😆 Lepo spavaj u sivoj pizamici❤️
                  

Related Topics

doc-text Topics pencil Author stackexchange Replies eye Views clock Last Post Reply
💜Somewhere Over the Rainbow #40 With Prats in our hearts 💜

pencil Viswasruti   stackexchange 727   eye 6866

Viswasruti 727 6866 4 hours ago vibraj
🧡Somewhere Over the Rainbow #39 With Prats in our hearts🧡

pencil Viswasruti   stackexchange 1193   eye 15873

Viswasruti 1193 15873 3 months ago Viswasruti
🎶Sadabahar Geet🎵 Thread # 3 || Members only ||

pencil LizzieBennet   stackexchange 361   eye 8115

LizzieBennet 361 8115 4 months ago Viswasruti

Topic Info

12 Participants 1051 Replies 100816Views

Topic started by Sneha.Love

Last replied by NatalyMusketeer

loader
loader
up-open TOP