Chat Clubs

Returning of the written off #62 Invited only - Page 4

Created

Last reply

Replies

1095

Views

60572

Users

7

Likes

4402

Frequent Posters

nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 9 years ago
Originally posted by: Kety76

@Biki,hvala draga,❀️sama znas kako je nositi se sa tim 

@Nado hvala za caps
Preslatki su mi bili na rijeci πŸ˜›
A Papu πŸ˜† a tek njegova zena πŸ˜† jao bre sto sam se ismijala kad je sisla u spavacici πŸ˜†


Ma Papu mi je omiljeni lik odmah da ti kazem. Sa onim stapicem... A tek faca... Onako neobrijan i podbuo... Samo sto nije rekao  " jao da znate sto je bio lep sladoled sinoc"  🀣
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 9 years ago
Originally posted by: Kety76



zaspao je,hvala na pitanju Dal πŸ€—


Znaci da mu je bolje. 😊
Kety76 thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 9 years ago
Originally posted by: nn027


Jesi videla? Zena sisla u pidzami i jos se buni da joj niko nije doneo caj..  Odmah je dala do znanja sta mogu da ocekuju. πŸ˜† πŸ˜†


znas Nado,kod nas u Bosni,pogotovo na selu,obicaj je da mladenka(snaha) prvo jutro ustane rano i svima skuha kafu. Onda joj na sred sobe postave sofru,(sva muzeva familija,i blizi komsiluk se poredaju oko te sofre) i onda ona tu pravi pitu(razvija jufke) pred svima πŸ˜‘ cilj je da se pokaze je li ona dosla kao naucena domacica i kuharica πŸ˜‘
I tako se jedna nasa komsinica iz grada udala na selo.Prvo jutro kad je sisla docekala je puna soba ljudi i sofra na sredini sobe.A ona stane na vrate i kaze :E slusaj sad vamo,ja sam dobra ko hljeb,ali ako neko podje da me zahebaje nece se dobro provest,to odmah da znate.A kome se jede pita nek zasuce rukave,od mene je nece dobiti πŸ€£πŸ€£
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 9 years ago
Originally posted by: Kety76

Dal jesi li gledala danasnju epizodu HHN?  Poucna je sasvim. Lepo pokazuje kako se svaka snajka treba ponasati prvo jutro kad se uda.  πŸ˜†


Jojjj...🀣

Jesi videla? Zena sisla u pidzami i jos se buni da joj niko nije doneo caj..  Odmah je dala do znanja sta mogu da ocekuju. πŸ˜† πŸ˜†

znas Nado,kod nas u Bosni,pogotovo na selu,obicaj je da mladenka(snaha) prvo jutro ustane rano i svima skuha kafu. Onda joj na sred sobe postave sofru,(sva muzeva familija,i blizi komsiluk se poredaju oko te sofre) i onda ona tu pravi pitu(razvija jufke) pred svima πŸ˜‘ cilj je da se pokaze je li ona dosla kao naucena domacica i kuharica πŸ˜‘
I tako se jedna nasa komsinica iz grada udala na selo.Prvo jutro kad je sisla docekala je puna soba ljudi i sofra na sredini sobe.A ona stane na vrate i kaze :E slusaj sad vamo,ja sam dobra ko hljeb,ali ako neko podje da me zahebaje nece se dobro provest,to odmah da znate.A kome se jede pita nek zasuce rukave,od mene je nece dobiti πŸ€£πŸ€£



😲  🀣 🀣🀣

Prava zena. Dobro ih nije i oklagijom povijala. s**tim da bi Smeki to sve rasterala za 2 minuta .
Edited by nn027 - 9 years ago
Kety76 thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 9 years ago
http://scrutinybykhimaanshu.blogspot.de/2014/09/hotgrapes-casanova-tv-actor-was-two.html

e mogu misliti sto se nasekirao sto njih dvije ne razgovaraju sa njim πŸ˜Ž
nn027 thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 8 Thumbnail + 2
Posted: 9 years ago
Originally posted by: Kety76

http://scrutinybykhimaanshu.blogspot.de/2014/09/hotgrapes-casanova-tv-actor-was-two.html

e mogu misliti sto se nasekirao sto njih dvije ne razgovaraju sa njim πŸ˜Ž


Nista mi nije jasno . Ne mogu da iskopiram tekst πŸ˜•
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 9 years ago
Originally posted by: Kety76



znas Nado,kod nas u Bosni,pogotovo na selu,obicaj je da mladenka(snaha) prvo jutro ustane rano i svima skuha kafu. Onda joj na sred sobe postave sofru,(sva muzeva familija,i blizi komsiluk se poredaju oko te sofre) i onda ona tu pravi pitu(razvija jufke) pred svima πŸ˜‘ cilj je da se pokaze je li ona dosla kao naucena domacica i kuharica πŸ˜‘
I tako se jedna nasa komsinica iz grada udala na selo.Prvo jutro kad je sisla docekala je puna soba ljudi i sofra na sredini sobe.A ona stane na vrate i kaze :E slusaj sad vamo,ja sam dobra ko hljeb,ali ako neko podje da me zahebaje nece se dobro provest,to odmah da znate.A kome se jede pita nek zasuce rukave,od mene je nece dobiti πŸ€£πŸ€£

Kety🀣🀣
Samo zavisi u kom delu Bosne,ima raznih nekih obicajaπŸ˜†
 To oko razvlacenja pite nije kod nas,jedino ljudi druge veroispovesti i obicaja.πŸ˜‰
Bikica_Biki thumbnail
Anniversary 11 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 1 Thumbnail
Posted: 9 years ago
Nista mi to nije cudo,sve teza i teza vremena dolaze ovo je samo pocetak nagovestaja sta sve sledi u bliskoj boducnosti.
Zato narode udahnite zivot😊 i zivite kao da je svaki dan poslednji,uzivajte u lepim stvarima,😳a lose izbegnite koliko god je moguce. 

Kety76 thumbnail
Anniversary 10 Thumbnail Group Promotion 6 Thumbnail Commentator 2 Thumbnail
Posted: 9 years ago
Originally posted by: Bikica

Kety🀣🀣
Samo zavisi u kom delu Bosne,ima raznih nekih obicajaπŸ˜†
 To oko razvlacenja pite nije kod nas,jedino ljudi druge veroispovesti i obicaja.πŸ˜‰


ma znas ti kod koga je to obicaj  πŸ˜†πŸ˜†