Somewhere, over the rainbow #2 (Members Only) - Page 5

Posted: 9 years ago
Originally posted by loveansh




Draga moja Saro, drago mi je sto sam te nasmejala i unela malo smeha u tvoj stresni radni dan.๐Ÿ˜Š

I obvde je vreme sucmurasto, celu noc je padala kisa a sada je oblacno i prohladno, ma ubilo se da nekog pridavis ๐Ÿ˜†๐Ÿ˜†๐Ÿ˜†

A moras priznat da je dobra fora. Znas kako kazu, u svakoj sali ima malo istine, pa tko od nas nema makar jednog komsiju /komsinicu koju je hteo ponekada uhvatit za vrat zbog bilo cega...a sto se mene tice, da li itko sumnja da je bilo vreme kada mi kiseli krastavci nisu bas bili omiljena zimnica, i kada je u meni, ovako dobrocudnoj bujao neki neverovatan bes ๐Ÿ˜•๐Ÿ˜†...
Mnogo mi se svidela ova simpaticna igrica,draga moja Branka๐Ÿค—
Vreme je i kod mene uzasno depresivno
Sto se tice komsije ili komsinice imala sam mnogo puta prilku da ih zadavim,ali srecom ja sam miroljubiva i dosta strpljiva๐Ÿ˜Š
Ovo zadnje me posebno nasmejalo,jer nikada nisam bila pijana,posto ne konzumiram alkohol.Vise puta sam problama,ali mi ne odgovara,ne dopada mi se.
Danas su me kolege dosta postedele od posla,zbog rodjendana.Jako su mi dragi i volim ih.
Koliko sam raspolozena zbog rodjendana,u isto vreme sam i tuzna jer mi je mama nedavno umrla,pa sam...๐Ÿ’”๐Ÿ˜ญ
No,zivot ide dalje.
Posted: 9 years ago
Originally posted by Ivone12


[QuotSarice  SRETAN ROENDAN ๐Ÿฅณe = Ivone12] [quote = Aria]
Dobro jutro, dobar dan Drage moje Prijateljice๐Ÿค—
Dobro jutro / poslijepodne Moji dragi prijatelji๐Ÿค—
[/ Quote] [/ quote]

Hvala ti puno draga moja Ivone12๐Ÿค—
Posted: 9 years ago
congrats for completing one year. My outing was good.
Posted: 9 years ago
Originally posted by Sarica


Mnogo mi se svidela ova simpaticna igrica,draga moja Branka๐Ÿค—
Vreme je i kod mene uzasno depresivno
Sto se tice komsije ili komsinice imala sam mnogo puta prilku da ih zadavim,ali srecom ja sam miroljubiva i dosta strpljiva๐Ÿ˜Š
Ovo zadnje me posebno nasmejalo,jer nikada nisam bila pijana,posto ne konzumiram alkohol.Vise puta sam problama,ali mi ne odgovara,ne dopada mi se.
Danas su me kolege dosta postedele od posla,zbog rodjendana.Jako su mi dragi i volim ih.
Koliko sam raspolozena zbog rodjendana,u isto vreme sam i tuzna jer mi je mama nedavno umrla,pa sam...๐Ÿ’”๐Ÿ˜ญ
No,zivot ide dalje.


Ohhh, tako mi je zao Sara, primi moje iskreno saucesce, znam kako ti je, i ja sam prosla kroz to nedavno, kada mi je tata umro. No ja uvijek kazem da se broj mojih andjela povecao, pa tako i tvoja je mama sigurno uz tebe, mada ne vise u fizickom smislu.โค๏ธ Ja duboko u to verujem.
Zivot je cudnovat, srecni i tuzni trenuci se ispreplicu, a mi ni sami ne znamo koliko smo jaki i sta sve mozemo da podnesemo. Zato osmeh na lice i uzivaj u svom danu i secaj se svih srecnih trenutaka.๐Ÿ˜Š

Drago mi je da su te kolege postedeli od posla, divno je imati dobre saradnike koji ti i stresni posao ucine podnosljivijim. Mnogo znaci dobra radna atmosfera.โญ๏ธ
Posted: 9 years ago
Originally posted by loveansh




Ohhh, tako mi je zao Sara, primi moje iskreno saucesce, znam kako ti je, i ja sam prosla kroz to nedavno, kada mi je tata umro. No ja uvijek kazem da se broj mojih andjela povecao, pa tako i tvoja je mama sigurno uz tebe, mada ne vise u fizickom smislu.โค๏ธ Ja duboko u to verujem.
Zivot je cudnovat, srecni i tuzni trenuci se ispreplicu, a mi ni sami ne znamo koliko smo jaki i sta sve mozemo da podnesemo. Zato osmeh na lice i uzivaj u svom danu i secaj se svih srecnih trenutaka.๐Ÿ˜Š

Drago mi je da su te kolege postedeli od posla, divno je imati dobre saradnike koji ti i stresni posao ucine podnosljivijim. Mnogo znaci dobra radna atmosfera.โญ๏ธ
Oh,draga Branka,bas mi je zao.Nisam znala da ti je tata umro.Primi moje najdublje saucesce.
Ja sam jako srecna sto imam tako dobre kolege i nadam se da sam to i zasluzila.To mi mnogo znaci,u ovim teskim vremenima,kada skoro niko ni za koga nema osecaja ni postovanja,ni kolegijalnosti,jednostavno nicega.
Jeste,moja majka je uve uz mene i na danasnji dan,jer sam je jutros sanjala kako mi se smesi i grli me.Eto bas jutros,na danasnji dan.Nista nije slucajno.
Moja jedina svetla tacka su uvek bili,a posebno posle mamine smrti moja porodica.Suprug i sin.
Oni me uvek razumeju i tese.Bez obzira na sve,i moje godine i moju profesiju,jos uvek se oporavljam od mamine smrti.
Ja uvek kazem da posle kise uvek ogreje sunce.Tako se i ja ponasam.Ne dam se i samo pozitivno razmisljam,ali tesko je,makar meni.
Posted: 9 years ago
Originally posted by ppp333


congrats for completing one year. My outing was good.


Hello Padmaja ๐Ÿค—

It is good to see you back. Glad you had good outing, so now you are ready for all the new adventures life prepared for you
๐Ÿ˜Š


Posted: 9 years ago
http://www.india-forums.com/video/television/337234-pratyusha-banerjee-share-some-fun-facts-of-her-life.htm 
please comment๐Ÿ˜Š
Posted: 9 years ago
Originally posted by Sarica


Oh,draga Branka,bas mi je zao.Nisam znala da ti je tata umro.Primi moje najdublje saucesce.
Ja sam jako srecna sto imam tako dobre kolege i nadam se da sam to i zasluzila.To mi mnogo znaci,u ovim teskim vremenima,kada skoro niko ni za koga nema osecaja ni postovanja,ni kolegijalnosti,jednostavno nicega.
Jeste,moja majka je uve uz mene i na danasnji dan,jer sam je jutros sanjala kako mi se smesi i grli me.Eto bas jutros,na danasnji dan.Nista nije slucajno.
Moja jedina svetla tacka su uvek bili,a posebno posle mamine smrti moja porodica.Suprug i sin.
Oni me uvek razumeju i tese.Bez obzira na sve,i moje godine i moju profesiju,jos uvek se oporavljam od mamine smrti.
Ja uvek kazem da posle kise uvek ogreje sunce.Tako se i ja ponasam.Ne dam se i samo pozitivno razmisljam,ali tesko je,makar meni.
Sarice draga     moja tvoja mama    estita  ti ro'endan  , sigurna budi , duhovno ste povezane  i uva te ,,  Branka ao mi za tvog tatu ,, 
Posted: 9 years ago
Thank you to all my friends for opening your hearts for me with open arms.๐Ÿค—โค๏ธ.i have to go back and read all the pages. I will be back.
Posted: 9 years ago
Pretty Pratyusha Banerjee shares her love for shopping and likes to shop the most for clothes.
INDIA-FORUMS.COM

Related Topics

doc-text Topics pencil Author stackexchange Replies eye Views clock Last Post Reply
💜Somewhere Over the Rainbow #40 With Prats in our hearts 💜

pencil Viswasruti   stackexchange 726   eye 6861

Viswasruti 726 6861 2 hours ago vibraj
🧡Somewhere Over the Rainbow #39 With Prats in our hearts🧡

pencil Viswasruti   stackexchange 1193   eye 15871

Viswasruti 1193 15871 3 months ago Viswasruti
🎶Sadabahar Geet🎵 Thread # 3 || Members only ||

pencil LizzieBennet   stackexchange 361   eye 8115

LizzieBennet 361 8115 4 months ago Viswasruti

Topic Info

15 Participants 1079 Replies 71021Views

Topic started by Sneha.Love

Last replied by Sneha.Love

loader
loader
up-open TOP